Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal szakítotam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anaid13 kérdése:

A barátommal szakítotam egy hülye családi dolog miatt. De ő ezt akkor nem tudta, csak most mondtam el neki, hogy miért szakítottam vele. Visszont azóta össze jött valaki mással. Mit tegyek? Többet lent találsz.

Figyelt kérdés
A barátnőim szoktak vele beszélgetni és kiderült, hogy még mindig szeret és, ha nem lenne barátnője össze jönne megint velem. De folyton mindenen össze veszünk majd röktön ki is békülünk. Valaki valamit erre tud mondani, hogy most mit csináljak /csak, mert én még mindig szeretem/?

2014. nov. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült, hogy ő is az a fajta, aki úgy cserélgeti a nőket, mint más a fehérneműt. Nagyon szerelmes lehet beléd, ha máris lépett a következőre.
2014. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szenvedjetek tovabb,ennyi
2014. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy miután szakítotam vele depreszios volt egy hónapig. És a barátnöim csak azért jött össze azóta mással, hogy engm féltékenyé tegyen.
2014. nov. 17. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz nagyon kedves vagy.
2014. nov. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!