Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottam a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottam a pasimmal, mennyi idő kell h lecsituljon a dolog és lehessen valami az exem haverjával?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem az exem haverjába. Halálosan. Rá sem tudok nézni más fiúkra... Úgy érzem, én is bejövök neki, de túl "jó fiú" ahhoz, hogy a haverja exével kikezdjen. Ez nem is baj, de egy idő után, mikor lecsitulnak a dolgok, akkor sem lehet köztünk semmi? Nekem más nem is kell, várok rá, amíg csak kell.

20/L


2013. máj. 13. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
DURVA TAPASZTALATOM VAN!!!! ne teddd!!!!! soha semmilyen formában .. nagyon rosszul végződhet nem csak neked de a srácnak annál inkább... hagyd a fenébe úgyis találsz majd valaki mást de ő TABU!!
2013. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

legyél csábos...

tudod az ész megáll ha a f*sz feláll...

2013. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Buborék Fejü ***** válasza:
Elsönél a pont!! Én is tapasztalatból... hagyd!!
2013. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Szintén tapasztalat! Az exem egyik legjobb haverjával jöttem össze. Egy bulin találkoztunk, mikor az exemmel már nem voltak jók a dolgok. Szakítottunk és 1 hét múlva már a haverjával voltam. Meg is bántam! Tönkre tettem a barátságukat, mert miattam veszekedtek, ráadásul én is elvesztettem 2 olyan embert, akik fontosak voltak az életemben. Szóval keress inkább mást, bármilyen nehéz is!


19/L

2013. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Boldogság Bár ***** válasza:

Nincs annyi idő! Következő élet vagy ha összejöttök nagyon messzire költözzetek és soha ne szakítsatok!!

INKÁBB NE GYERE VELE ÖSSZE, neked is nagyon szarul esne ha Ő összejönne egy barátnőddel. Szerintem nagyon gáz

2013. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy a volt pároddal miért szakitottál? mi ne mvolt jó,hogy nem tudtátok megoldani? mert ez a ránézés a zexed haverjára és a halálos szerelem csak a hormonok játéka..kötödés évek után alakul ki,és a szeretet is,azt nevezném igazi szerelemnek..na meg azért dobni valakit ha tényleg semmi gond nem volt köztetek,hogy a exed barátjával jöjj össze,nekem ez gusztustalan és nem egyenes..ilyenkor örülök hogy egész életemben egy lányt engedtem közelembe,de őt elveszitettem,és nem állok meg minden második lánynál.. :) 19F
2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Szintén tapasztalat! Én is összejöttem az exem haverjával és az elején még jó is volt, de aztán megromlott köztünk a kapcsolat, és elég rosszul végződött.
2013. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szólók véleményét. Plusz hozzátenném, hogy: elég kellemetlen, amikor egy férfi társaságban legalább 2 palinak megvolt már ugyanazon nő... Ha nem is fogod hallani, de tudj róla, hogy a szexuális dolgokat is ki fogják beszélni egymás között. Ez nagyon ciki. :/
2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem müködött én összejöttem vele és még az exemmel is jó barátság alakult ki mivel ugye továbbra is közös volt a baráti körünk. Már fél éve vagyunk együtt a sráccal. 24/L
2013. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha igazi barátok, sosem kellenél neki mert a haverjának megvoltál :D De olyan van h a srác mondja a másiknak h nyugodtan dugd meg te is.


..persze hogy kibeszéljük :D

2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!