Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, h megfogja kerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h megfogja kerni a kezem, de en ezt meg nem akarom. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Szeretem a parom, de szerintem meg nem vagyunk ott. Most leszunk egy evesek, szerintem akkor fogja megkerni a kezem( oda megyunk ahol az elso randink volt).

Onnan tudom,h megfog kerni,h egy nagyon jo baratja, (akivel en is jo viszonyban vagyok) szolt nekem, mivel tudja,h en meg nem akarnek ilyet. Szerintetek mit tegyek? Szeretem ot, nem akarom elvesziteni, de meg fiatalok vagyunk es nem erzem magamat se, es a kapcsolatunkat se kesznek a hazzasagra.

Segitsetek!!!!

(Bocsi az ekezet hianyert, mobilrol vagyok)



Mindketten 25 evesek vagyunk.



2014. nov. 17. 22:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A hazassagot egy picit elirtam, elnezest
2014. nov. 17. 22:30
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Vágasd le,úgy nem tudja megkérni.
2014. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt így, ebben a formában mondd el neki?
2014. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem értem mit izgulsz egy gyűrű miatt, az eljegyzés még nem a világ... örülj neki, hogy gondolt rád


mond neki, hogy esküvőhöz még korai és kész... ha meg erőlteti és te nem akarod akkor evezz tovább mert nem az igazival vagy

2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki most
2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szökj meg külföldre titokban
2014. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben mindenképp előtte tudatnám ezt vele, nem várnám meg, hogy szegényt ki kelljen kosarazni. Beszélgessetek, ha látsz gyereket pl. az utcán, mondd, hogy de aranyos egyszer majd én is szeretnék, de még csak később, még a házasságra sem vagyok érett, nemhogy gyerekre... stb. Vagy bárhogy rá lehet terelni a házasságra a szót, aztán már csak vázolnod kell az álláspontodat.
2014. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj vele és mondd el az érzéseidet. Előre!

Ne ott lombozd le.

Minél előbb mondd el neki, ne készülődjön, nem izguljon szegény feleslegesen.

Tényleg tisztázd vele még ma!

2014. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg a haverjának, hogy szóljon a pasidnak, győződjön meg arról, hogy te szeretnéd-e és arról, hogy milyen a kapcsolatotok. Akkor rá fog kérdezni a párod, te pedig elmondod szépen.
2014. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el neki pedzegetni, hogy Te 30 éves korodig tutira nem akarsz és nem is fogsz férjhez menni...stb
2014. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!