Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagoltnak érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagoltnak érzem magam. Talán az én hibám is. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom, most már cirka 2 hete szinte minden alkalmat megragad, hogy játsszon a számítógépen. Amikor szeptember elején összeköltöztünk, akkor viccesen megjegyeztem, hogy annyit játszhat, amennyit szeretne. De aztán megállapodtunk, hogy lesz korlátja a játéknak és rám is figyel. Az elején még ment is, mert akkor már benne volt egy játékban, de meg volt a mérték.

Azóta, azt a játékot befejezte és talált újat, aztán még egyet... most kb. 2 hete ott tartunk, hogy ha itthon van játszik és a kutyát is én viszem ki minden alkalommal - holott hivatalosan az övé -, ha elmegyek valahova pl. melózni, akkor kb. biztos, hogy ugyanott találom, amikor otthagyom - a gép előtt.

De már azt is megfigyeltem, hogyha közösen elkezdünk nézni egy filmet és közben tartunk egy szünetet - mert hosszú a film és mondjuk zuhanyozni szeretnék -, akkor amire kiérek, vagy újra kezdenénk újra játszik.

A válasz pedig annyi, hogy sorry édes, de ettől még mindig szeretlek. Jah, hát... mikor megjegyzem gúnyosan, hogy ja, képzelem, mennyire szeretsz, akkor ő visszavág azzal, hogy én mondtam, hogy annyit játszhat, amennyit akar. Mire mondtam neki, hogy nem gondoltam volna, hogy a vicces megjegyzésemet komolyan veszi és be is tartja és kb. le sem szar. Persze, valahol én rontottam el a dolgot a megjegyzésemmel. De nem gondoltam volna, hogy egy felnőtt, érett, intelligens pasi nem tud határt szabni és figyelmet fordítani rám is.

Lehet ő elégnek tartja az, hogy megnézünk egy filmet és közben pl. megfogja a kezem, vagy az ágyban maga mellé húz és átkarol, néha megpuszilásra futja. Mert neki tök frankó, hogy itt vagyok és napi rutinként csinálgatom a dolgokat - pl. uzsit vagy nagy estebédet.

Elkenődtem és nem is tudom mit tehetnék?!


2014. nov. 2. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel tolja?
2014. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel zúzza?
2014. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel kűdi?
2014. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudakold meg, hogy mi a neve a játéknak vagy játékoknak amivel tolja, mert én ebből meg fogom tudni neked állapítani, hogy klinikai eset, vagy csak rohadtul unatkozik melletted.


Elvégre nekem ez a hivatásom, mérnök informatikus vagyok és játék szoftver fejlesztő cégeknél dolgozom :D

2014. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Assassin's creed Black flag
2014. nov. 2. 20:41
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig nem mondhatja, hogy unatkozik mellettem, mert mindig feldobok valami programot, ami neki is tetszik. Aztán mire elindulnánk, meggondolja magát. Vagy a kutyájával sem jön le velünk.

De a szexet is mindig én kezdeményezem, sőt az újításokkal elő szoktam rukkolni.

Volt már olyan, hogy leszerveztünk a barátaival egy közös programot, ő lemondta, de én elmentem velük. Pedig paintball-ozni voltunk és ez még az ő ötlete volt.

2014. nov. 2. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő dolgozik? Vagy csak te dolgozol?

Azelőtt is ennyit játszott, mielőtt összeköltöztetek vagy akkor többet foglalkozott veled? (mennyit találkoztatok? vagy gyakrabban chateltetek?)

Fogd be őt is pl a szendvicskészítésbe, ha tényleg minden házimunkát te csinálsz - se az anyja nem vagy, se cseléd.

Kapcsold ki az internetet egy napra és akkor foglalkozzatok egymással.

2014. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fúú, az nagyon infantilis játék, nem az a fajta amire gondoltam és függőséget okoz


valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy csak szimplán egy szar, selejtes pasit kifogtál (azok alapján amiket írtál, igen szar pasi lehet ha te nem csinálsz valamit nagyon rosszul)

2014. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ő is dolgozik, ill. bizonyos napokon suliban van.

Mielőtt összeköltöztünk, egy hónapig nem találkoztunk, mert haza utaztam. De akkor is játszott, ill. amikor még nem éltünk együtt. Sokat találkoztunk, szinte minden 2-3. nap, ahogy a munka és a suli engedte.


Nekem igazából a játékok nem mondanak semmit, hogy most függőséget okoz vagy sem. Csak azt látom, hogy sokat ül a gép előtt, még ha informatikus is.

Hát nem tudom, mit csinálhatok ennyire rosszul... Állítása szerint nincs velem gond és jól esik neki, hogy noszogatom a kimozdulás, programok gondolatával - amelyek szerinte is jók és kivitelezhetők. Ennek ellenére mást érzek. De lehet tényleg bennem van a hiba és én csinálok valamit nagyon szarul.

2014. nov. 2. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Selejtes a pasi. De feltételezem te sem vagy főnyeremény nő, ha csak ilyen jutott neked. A legtöbb nő rengeteg pasi közül válogathat, főleg a jó nők. Pont nem a legbénábbat választanám ha nő lennék, oké h informatikus, én is az vagyok de nem vagyok egy élettelen kocka, és ilyet még nem láttam a kollégáim körében sem, h valakit a bnője vagy felesége izélget h csináljanak már valami programot... Vannak ilyenek, de azoknak rendre nincs is párkapcsolatuk. Kíváncsi lennék pl. külsőre milyen vagy
2014. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!