Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt, pontosabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, pontosabban miért jó ez neki? Nem értem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban élünk. Amikor együtt vagyunk, minden gyönyörű szép, őszinte, igaz, mély szeretet van közöttünk. De amint hazautazunk, mintha kényszerből lenne velem, teljesen rideg és elutasító, érdektelen. Amikor meg rákérdezek akkor csak felidegesíti magát, hogy hülyeséget beszélek és nem így van. De ő maga mégsem hív fel szinte soha, ha megbeszéljük előre, akkor sem. Nem kérdez tőlem semmit, mostanában már nem is becézget. Egyszerűen nem értem miért ilyen, a távolság miatt próbálná magát elszigetelni érzelmileg? Tudom, hogy szeret, amikor együtt vagyunk teljesen más, le sem tudná tagadni :(

2014. nov. 5. 16:03
1 2
 1/11 Big Poppa ***** válasza:
velem is hasonlo a helyzet...40percre lakok baratnomtol, es amikor vele vagyok akkor buszkenek erzem magam hogy van nekem, meg ugy erzem hogy csak o kell (mert tenyleg csak o kell) de amikor hazajovok es meglatok egy szebb csajt, mindig rosszra gondolok, es mar alig birom turtoztetni magam hogy hozza ne szoljak, vagy flortoljek vele...aztan meg a masik felem azt mondja hogy "basszus van baratnod! es szereted ot! nehogy mar egy prostitualt miatt feladd ot!" igy hat, elmegyek szo nelkul...magam se ertem miert csinalom ezt, de amit a te baratod csinal az parasztsag...en baratnom se ir nekem mindig (altalaban en vagyok az elso aki ir neki) de tudom hogy csak sok a dolga es azert nem ir. De az tenyleg parasztsag hogy sose hiv teged...mondd el neki hogy "megis mit kepzelsz? hagyd abba ezt es viselkedj ugy mintha fontos lennek neked!"
2014. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na, lehet, h ezt az én bnőm írta ki?
2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de ha te is ezt csinálod a barátnőddel, akkor leírhatnád az okát :(
2014. nov. 5. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a fiú, s azt gondoltam, h ő gondolja ezt, most nagyon nem jó irányba halad a kapcsolatunk, s én nem vagyok ilyen, ő jobban mostanság, mondjuk egy-két hibát elkövettem, de akkor se kéne ezt neki, de mindegy.
2014. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen hibákat követtél el? Szóval nálatok akkor a lány az, aki érdektelen és rideg?
2014. nov. 5. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm, ezek tényleg gáz dolgok, szerencsére nálunk semmi ilyen probléma nincs/volt.
2014. nov. 6. 07:18
 8/11 anonim ***** válasza:
ezek előtt kevésbé voltál az, mert lehet, h nem sokkal.
2014. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem juthat mindenkinek jó család, ez van, a másikat pedig el is hallgathattam volna, így, h mondtam így pedig sztem senki nem feltételezné, h bármit is akartaolna a csajtól, főleg, h barátja van/volt.
2014. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a jó család? Nem ettől függ, hogy felvállalod e előttük a dolgokat, vagy letagadsz és kamuzol vmit.

A másik dolgot más eltitkolná? Más ha talál valakit magának, akkor törli magát mindenféle társkeresőről, és nem lóg napi szinten órákat a szexpartnerkeresőn. És nem hülyíti a csajokat olyan szövegekkel, hogy ''már nagyon kíváncsi vagyok rád'' miközben persze a csajnak is elfelejted elárulni, hogy van valakid.

És akkor ott vanak az apróbb dolgok, pl április óta nem jutott eszedbe, hogy talán nem csak írásban kéne kommunikálnunk. Mindig csak itt találkoztunk, mindig nekem kellett azzal foglalkozni, hogy mi legyen, meglegyen minden, mit csináljunk. Amikor meg szólok ez miatt, akkor jössz azzal, hogy túl nagyon az elvárásaim, mert ha neked kell valamit intézni, szervezni, akkor az olyan nagy dolog, mintha azt kértem volna, hogy hawaiira vigyél... pedig egyáltalán nem kértem nagy dolgokat, csak annyit, amit vártam volna el tőled, amiket én is megtettem. Hogy ne érezzem ennyire egyoldalúnak az egészet.

Mondhatnám, hogy mutass egy embert aki ezeket mosolyogva elviseli egy szó nélkül, és úgy tud viselkedni, mint előtte. De biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen.



'ezek előtt kevésbé voltál az, mert lehet, h nem sokkal.' Ezt nem igazán tudom értelmezni.

2014. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!