Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem szexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szexel velem a pasim? Srácok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3,5 hónapja már nem voltunk együtt a barátommal, akivel másfél éve vagyunk együtt. Kicsit feszült a munkahelye miatt, mert a főnöke egy idióta, de én mindig meghallgatom, próbálom pozitívumokkal ellátni, amikor én is úgy érek haza a melóból, vacsit főzök neki, hétvégente ebédet, masszírozom, elhalmozom csókokkal... de mikor már belemerülnénk, eltol, és azt mondja, most nem megy. Tegnap ott tartottam, miután elment, hogy elpityeredtem, mert úgy érzem, a kapcsolatunk romokban, és én hiába teszek meg mindent, a testiség hiánya felemészt. Azt mondja, szeret, szokott bókolni és megsimítja az arcom, derekam, de tovább már 3,5 hónapja nem megy. Mit tehetnék, mi az oka ennek? Azt nem hinném, hogy nem kíván, mert mindig adok a külsőmre, egy héten ötször járok edzeni, ápoltnak tartom magam.


21/L



2014. nov. 18. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Harmadik személy, vagy egészségügyi gondok odalent. Olyan nincs, hogy egy pasi ne kívánja a szexet soha.
2014. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbálj valami közös programot tervezni, amivel tudod, hogy a kedvére tehetnél. Hátha újra egymásra találtok.
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
szopdjad le
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
szerinten kerdezd meg tolle hogy mi a gond....
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1-nél a pont. én a megcsalásra tippelnék :(
2014. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos stressz, a rossz munkahely sajnos. Próbáljon kivenni szabadságot, és töltsétek együtt az időt.
2014. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szerintem is egy másik személy van a háttérben.

legtöbb esetben akkor szokott ilyen előfordulni.

gondolom lelkifurdalása van, és hát ezért nem....

2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megcsalna. Világ életben hűséges volt, és ismerem annyira, hogy tudjam, mikor hazudik és mikor nem. A közös program jó ötlet, szombaton elvittem a kedvenc szórakozóhelyére, ott jobban érezte magát, mint az elmúlt időben bármikor, de a szexig csak majdnem jutottunk el.

Hogy egészségügyi probléma...? Hát, ezen nem gondolkodtam, de köszi, hogy felvetettétek. Én ezt valószínűbbnek tartom, mint a félrelépést.

2014. nov. 18. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
De ugye közben nem tömegelt, vagy ilyesmi?
2014. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miquel: Nem.
2014. nov. 18. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!