Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Jártam egy lánnyal kb 6 évig és nagyon jól megvoltunk eleinte, aztán kezdett ez el múlni. Egyre többet veszekedtünk és semmibe nem értettünk egyet. Én mindennél jobban szerettem őt és mindent megtettem volna érte. Ő is szeretett mert az első 5 évben ő is megtett értem mindent. Szakított velem én meg 2 évig könyörögtem neki és a végén jól megszívtam. Olyanokat csináltam két évig, hogy mindenbe a segítségére voltam,vigyáztam rá,elvittem mindenhova,rajzoltam neki (pedig nem is tudok), megfésültem, kényeztettem pl maszírozással és azzal, hogy főztem neki és minden nap bevittem az egyetemre kocsival. Én mellette maradtam de ő mindezek mellett összejött mással és ugyanúgy elvárta mindezt tőlem, hogy folytassam. Azért csináltam mindezt, hogy hátha rendbe jön ez a dolog kettőnk közt mert egyszer összevesztünk nagyon a 4. évben és olyan volt velem, hogy azt mondta, hogy nem szeret már meg minden de közbe kereste a társaságom, zavarba jött ha rólam volt szó stb. akkor be vállt az, hogy a szokottnál többet foglalkoztam vele. De most mással jár és el vagyok szomorodva. Milyen az ilyen lány?
2014. nov. 15. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megunt, amikor még átmenetben volt a 2 dolog között akkor ő se tudta h mit akar, ezért összekeveredtek a szálak. Mostmár teljesen 'megunta' a banánt, ezért mással újabbak a dolgok, ugyanugy a kapcsolat eleji élményeket éli meg ami izgalmasabb, mint egy olyan emberrel akivel már 50000x megcsinálta.


Tedd te is ezt, mi mást csinálhatnál...?


A hellyzeten nem tudsz változtatni, és ezt gondold végig alaposan...

2014. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
egy r*banc, te pedig egy papucs, hogy hagytad magad így csicskáztatni.
2014. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az ilyen lany nem erdemel meg teged.

keress mast:)

2014. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de te is hülye voltál, hogy a szakítás után 2 évig kinyaltad a hátsó felét.
2014. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

totális kontroll veszés,vagyis full papucs.

így nem csoda ez az eredmény.

ha jól megkúrtad volna a barátnőit,vagy azt látta volna,hogy van hatalmad nem csak fölötte,de több nő fölött is,vagy választási lehetőséged,akar téged más női is,akkor nem lett volna ez,mert így az értéket látta volna benned,akiért érdemes küzdeni.

de egy tutyimutyi pacskerért mi a fenét harcoljon,tiszteljen?semmit sem lehet egy ilyenbe.

2014. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Össze vagyok teljesen zavarodva. Mással jár de minden reggel ír nekem hogy jo reggeltt meg hogy mizu van velem. Nem tudom eldönteni mivan. Massal jár de velem többet beszél szinte mint a pasijaval. Hogy van ez?
2014. nov. 16. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Csak hülyít, esetleg talonban tart arra az esetre, ha a jelenlegi pasi kidobná. Hagyd a 3,14csába.
2014. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De folyton keres hív meg ír meg stb. Ha nem foglalkoznék vele ő attól még oda jönne az utcán írna is meg hívna is.
2014. nov. 16. 12:08
 9/12 anonim ***** válasza:
És?
2014. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én nehezen szakadok el tőle. Rengeteg ajándékot csinált nekem míg jártunk. Megszámolni nem tudom amúgy. És mikor rájuk nézek eszembe jut milyen jó volt akkor és nem tudom elhinni, hogy vége.
2014. nov. 16. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!