Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem szexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szexel velem a pasim? Srácok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3,5 hónapja már nem voltunk együtt a barátommal, akivel másfél éve vagyunk együtt. Kicsit feszült a munkahelye miatt, mert a főnöke egy idióta, de én mindig meghallgatom, próbálom pozitívumokkal ellátni, amikor én is úgy érek haza a melóból, vacsit főzök neki, hétvégente ebédet, masszírozom, elhalmozom csókokkal... de mikor már belemerülnénk, eltol, és azt mondja, most nem megy. Tegnap ott tartottam, miután elment, hogy elpityeredtem, mert úgy érzem, a kapcsolatunk romokban, és én hiába teszek meg mindent, a testiség hiánya felemészt. Azt mondja, szeret, szokott bókolni és megsimítja az arcom, derekam, de tovább már 3,5 hónapja nem megy. Mit tehetnék, mi az oka ennek? Azt nem hinném, hogy nem kíván, mert mindig adok a külsőmre, egy héten ötször járok edzeni, ápoltnak tartom magam.


21/L



2014. nov. 18. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi probléma oka lehet a stressz.


Ha valaki szorong, kimerült, fáradt, akkor bizony nem fog felállni.

Az is lehet, hogy beszedett valami gombát, amit nem akar továbbadni. Uszoda, budi, akármi...


Egyéb téren milyen a kapcsolat? Jártok együtt helyekre? Mivel töltitek a szabadidőt? Külön vagy eggyütt? Vannak mély beszélgetéseitek?

2014. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11: A kapcsolatunk mindig jó volt, persze átmentünk már feszültebb helyzeteken, és kaptunk is már össze a másfél év alatt, de kiegyensúlyozottnak, boldognak mondanám magunkat. Mindig sokat adtunk az együtt töltött időre, közös programokra és vicces helyzetekre, szóval ezzel sincs gond. Persze, de mostanában megritkultak, pedig mondtam, hogy szívesen meghallgatom, segítek bármiben. Eleinte benne is volt, de úgy érzem, bezárkózott felém.
2014. nov. 18. 21:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor itt a testiség hiánya csak tünet. Tedd rendbe a dolgokat az érzelmi síkon, és a testiség is megoldódik-így vagy úgy. Lehet szakítás lesz a vége, csak nem volt bátorsága felhoznni a témát.
2014. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól tartok, most valami csúnyát vagyok kénytelen mondani. Szerintem elmúlt a szerelem. Erről nem tehetsz, ez a fránya szerelem már csak ilyen. Egyszer csak fogja magát és elmúlik. Hisz csak egy hormonról beszélünk, ami óhatatlanul lebomlik a testünkben. Ilyenkor fáj. Mindkét félnek, de talán akiben múlik a szerelem, annak még fokozottabban. Fáj a szíve, fáj a lelke, és qrvára nwm érti, hogy mi történik vele. Talán ezt az időszakot éli most a párod. Ha így van, el fog múlni, és marad a szeretet, a tisztelet. Vagy a szakítás.
2014. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miquel: Hmmm... lehetséges. Remélem, nem így van! :(
2014. nov. 19. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!