Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tippeket hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket hogy milyen versből irjak? Érzelmes, szerelmes dalokat pl rock. Mert Depresszió egymás iránt már megvolt. Több lent.

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs akk most ide megírom hogy mit akartam le. Na azt hogy szeretek egy lányt ő is szeret engem. 13 évesek vagyunk. Mikor találkozunk, megöleljük egymást és én majdnem minden nap irok neki valami kis idézetet egy rajz mellett. Rajzolni még tudok mit. De vers ötletekből kifogytam. Segítsetek! Előre is köszi a válaszokat.:D
2014. nov. 20. 13:38
 2/4 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mindenképpen magyar kell?

Leander rising-Csak te

2014. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Akkor inkább írj sajátot,jobban fogja értékelni :)
2014. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rokker Zsoltti - Zsötem :D
2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!