Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembe? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? SOS

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem 1 lányt , bejövök neki , szerelmes belém . Igazából nekem is tetszik . Tegnap smároltunk és feltette a kérdést hogy akkor most hogy állunk mert ő komoly kapcsolatot szeretne , én viszont nagyon elfoglalt vagyok mostanában mindennap 3-4ig suliba vagyok + utána járok edzeni 1,5-2 órát , és nem igazán lenne időm foglalkozni vele . Mondtam neki maradjunk barátok és később majd meg látjuk mi lesz . Viszont ma átgondolva ezt hülye voltam ,hogy nem jöttem össze vele . Szerintetek ha esetleg beszélek vele megint erről a témáról nem fog hülyének nézni ?!


18/F



2014. nov. 21. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fog
2014. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg

de mond el h elég kevés az időd és ezt sajnos el kell fogadnia

2014. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp beszélj vele, próbáljjátok meg:) amúgy ha 4-ig vagy suliba és 2 órát eddzel, akkor este attól még lehet időd rá, meg hétvégén is:)
2014. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy hülye voltam amikor azt gondoltam nem lesz rám időd, egy ilyen aranyos lány hogyne férne bele az életembe :) vagy valami hasonlót...

Bepisil örömében a bugyijába...

Akinek jó dumája van, az bármit elérhet

2014. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, mi miatt visszakoztál... Mondd el, hogy nagyon szeretnéd, de azt is, hogy nagyon elfoglalt vagy, és nem szeretnéd, ha ebből később adódnának problémák.


Ha így is akar, akkor hajrá!

2014. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki és majd meglátjátok mi lesz.
2014. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem fog hülyének nézni! :) Beszélj vele! :)
2014. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, mi lett végül:) drukkolok!
2014. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!