Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, merre felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, merre felé halad ez a kapcsolat? Úgy érzem, hogy a barátságnál több, de a szerelemnél kevesebb. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kb. 6 éve ismerjük egymást az illetővel. A kapcsolatunk idén márciustól vált szorosabbá. Egyikőnknek sem volt akkor párkapcsolata (a mai napig nincs). Ő keresett meg engem, minden nap beszéltünk, nem telt és a mai napig nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnénk. Maximum 1-2 nap telt el március óta, de akkor is mindig Ő keresett engem, ha én nem írtam neki. Tavasszal elhívott pár találkozóra is, mindig fantasztikusan éreztük magunkat egymással és egyre inkább kialakulóban lett valami...ami több, mint puszta szimpátia és barátság.

Egyik találkozó alkalmával lefeküdtünk egymással, ami utána megismétlődött még 2-3x. A talik is szakadoztak, de amikor véletlen sikerült találkoznunk, akkor általában az ágyban kötöttünk ki. (A kapcsolatot folyamatosan tartottuk.) Utoljára ősz elején volt erre példa, amikor én bennem valami több lett hirtelen, "átkapcsolt" az agyam...és elmondtam neki, hogy többet érzek, mint egyszerű barátság és ettől a "barátság extrákkal" című fejezettől is lehet, hogy többre vágyok.

Ekkor ő azt mondta, hogy nem érez többet mint barátság és az, hogy a kémia megvan köztünk az szerinte természetes.

Nagyon megviselte, hogy nem tudja viszonozni az érzéseimet... nem is keresett akkor, hiszen én sem vettem fel a kapcsolatot vele egy ideig. Teltek-múltak a napok és valami ügy miatt muszáj voltam neki írni és akkor újra beindult a nagy beszélgetés... Egy kicsit visszafogottabban, mint előtte, de utána megint nem telt el nap, hogy ne tudtunk volna egymásról.

Rengeteg ideig nem találkoztunk, aztán mikor újra összefutottunk, beszélgettünk egy kicsit és utána haza is hozott. Semmi nem volt köztünk beszélgetésen és két puszin kívül.

Nem olyan rég moziba készültem egy barátnőmmel, de lemondta és pont beszélgettünk a sráccal így rákérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem aznap este mozizni?! Egyből rávágta, hogy persze és végül el is jött.

Szuper volt...de semmi "extra" nem volt, "csak" nagyon jól éreztük magunkat.

Azóta is nagyon sokat beszélünk és valahogy azt veszem észre, hogy egyre kedvesebb velem, illetve ha valamiben a tanácsát kérem, egyből felajánlja, h segít. Múlt héten gondjai voltak és felhívott, mert telefonon szeretett volna beszélni, 40 percet beszélgettünk.

És most elvileg a napokban megint találkozunk, mert elég nehéz időszakon megy keresztül és mondtam neki, h kirobbantom a mókuskerékből.

Azt mondta nagyon szívesen találkozik velem...

Testi kapcsolat ősz eleje óta nem volt köztünk, viszont értékesebb beszélgetések és értékesebb időtöltések annál inkább. (Megfogadtam, hogy nem fekszek le vele többet, maximum ha egyszer egy pár leszünk!)

Lehet, hogy kezd többet érezni irántam? Létezik ilyen, hogy tavasszal többet akart, majd csak barátság extrákkal, aztán az se és azután mégis valami több?!

Én is nagyon sokat gondolok rá és bár nehezen vallom be magamnak: az életem része lett...



2014. nov. 21. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ezt is elolvastam. Kérdezd meg tőle, hogy akar-e kapcsolatot, ha nem akkor meg fogadd el vagy felejtsd el, ilyen egyszerű a képlet.
2014. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!