Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek még ilyen lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hstg98x kérdése:

Léteznek még ilyen lányok a mai világban? :S

Figyelt kérdés
Olyan 14-15 esetleg 16 éves komoly lányt keresek (Bács-Kiskun megyéből) aki nem kalandot, hanem hosszú távra szeretne kapcsolatot. A belső fontosabb nekem, mint a külső szóval csak bátran...:) Pár szó magamról: Kiskunfélegyházán élek, 17 éves leszek másfél hónap múlva.. Privát üzenet jöhet, szívesen ismerkednék ilyen lánnyal. Privát üzenetbe képet is küldök akár.:S

2014. nov. 22. 02:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Látom téged is bax az elkeseredetség nyugi engem is
2014. nov. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Elegem van a r*bancokból! :) Szerintetek tönkretegyem volt barátnőmet? Meztelen képeket küldött magáról haveromnak, megcsalt, és megmutatta a melleit egy ismerősének camban amíg együtt voltunk..
2014. nov. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
V
2014. nov. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem ne bro...nem ér annyit,tudom hogy atomra fáj de hagyjad legyél te az okosabb,úgyis ő fogja megszívni te is tudod semmibe fogják nézni és csak egy kivénhedt kis kaki lesz...te meg a császár :D ez lebegjen előtted!
2014. nov. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudom tesó, csak tudod..annyira szar hogy én szerettem és ezt tette..annyira tönkrebasznám az életét :/
2014. nov. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Am most komolyan itt kell kifejtegetni az ilyen dolgaitokat?...
2014. nov. 22. 03:09
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, most komolyan, zavar?
2014. nov. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, csak véletlenül küldtem egy v betűt (mobilról vagyok).

Vannak, de ebben a korban nehéz komoly kapcsolatot kiépíteni, mert az egyetem általában felborít mindent, meg sokat változik még a gondolkodásmódja az embernek, meg persze maga a személyisége, jelleme is ezáltal.

2014. nov. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, esetleg azért írta a 2. mert az ő exe esetleg szóba jöhetne...
2014. nov. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Csak messze :/

2014. nov. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!