Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még a mai világban hűséges emberek?

Figyelt kérdés
akik tényleg soha..de soha nem csalták meg a párjukat. Sem érzelmileg, sem testileg..
2009. márc. 5. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen az én második férjem ilyen.Se volt feleségét,se engem soha nem csalt meg,ő hűséges hozzám és én is hozzá.Már 10 éve vagyunk együtt.
2009. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem is ilyen, sőt én is. 10 éve vagyunk mi is együtt. A szüleim is ilyenek és a párom szülei is.
2009. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen csak te nem tudsz egyet sem kifogni, mert a tipikus csajok a rámenős kreténekre buknak :) majd találsz egy normális fiút akit párodnak nevezhetsz akkor meglátod jó lesz :D
2009. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Igazat adok az előttem szólónak, én sem egy tipikus rámenős fiú vagyok, és soha nem csaltam meg eddigi és mostani páromat sem. Nem is fogom.


B.P.

2009. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy léteznek.
2009. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mi örökre együtt leszünk.
2009. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Én 18éves lány vagyok,2évig volt egy barátom,aki mindig hazudott,ismerkedett a neten csajokkal...és nem hagytam ott,elnéztem mindent neki...apukám megcsalta anyukámat,és ezért előttem van a rossz példa,h milyen nem akarok lenni...soha nem lenne szívem megcsalni senkit...
2009. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt mondom, soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő. 100%-ig senkiben nem bíznék meg, még magamban sem. Persze igyekszik az ember :)
2009. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

A hűség egész máshol kezdődik. Az belülről fakad. Szerintem arra születni kell, hogy valaki mindig hű maradjon.

Az utolsó válaszadóval értek egyet: sosem tudhatod, mit hoz a jövő. De ha te nem akarod megcsalni a párodat, és igyekszel minden oldalról fönntartani a kapcsolatot, és ápolni azt, akkor talán mondhatjuk, hogy létezik ilyen ember.

Én nem csaltam meg az akkori barátomat, mikor éreztem, hogy vele már nem olyan jó, és elkezdett érdekelni valaki más. Én tisztességesen szakítottam.

2009. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy vannak, én is az vagyok, és a mostani párom is :)
2009. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!