Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még őszinte, becsület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte, becsületes, hüséges jólelkü férfiak mai világban?

Figyelt kérdés
Én eddigiek során nem találkoztam ilyennel.Csak hazugok,önzök,szexörültek,nem becsültesek,hütlenek....stb akiket utamba sodort a sors....sok fájdalmat okoztak...okot se adtam rá.Pedig se rosszal sem egyedül nemszeretném leélni az életem!S úgyérzem lelkileg emberként minden jót megtudnák adni ...de nincs kinek...olyan aki megérdemelné.
2011. jan. 22. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem, csak mi köcsögök vagyunk.
2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
én :) de szép nem vagyok..mindent nem lehet :D
2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%

szerintem veled van a baj. más meg bír találni ilyet.

abból hogy rengeteg "..." írsz az következik hogy önsajnáló, önző és kicsit nárcisztikus vagy. a férfiak rémálma.

2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Miért léteznek még őszinte, becsületes, hüséges jólelkü nők mai világban?
2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A másodiknál a pont. Csak nem veszed észre őket, vagy már foglaltak.
2011. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
21.27 nemvagyok önsajnáló tudod elvagyok magam is muszájból.Viszont én nemvagyok hazug,önzö,hütlen tipus mégis eddig az ilyenekkel akadtam össze.nemvagyok pénzéhes mint mai világban sok nö.s pont a tefajtád az akikböl már nagyon elegem van..ugyhogy légyszi ne írj..értelmetlen én az ilyeneken már átnézek......van belölle 1 tucat..30N
2011. jan. 22. 21:33
 7/26 anonim ***** válasza:
Léteznek nagyon is, csak gondolom te szép lány vagy és ezért vonzottak az olyan pasik:S De azért te se olyan környezetben mozogtál ahol kell, ne haragudj. Ha őszínte, becsületes, hűséges, jó lelkű férfi kell akkor bizony találsz, csak tényleg ritka:S Ezek amit felsoroltál nagyon is igazak rám, de mégis a bunkó, szexfüggő pasikat szeretik a nők:( mert én nőben ezeket amiket írtál nem látom, de akik megközelítik vagy jellemző rá azok már foglaltak.
2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
túl sok a pont, (mint írásjel) az írásban, amely a bizalmatlanság és vágyat sugall
2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Léteznek nagyon is, csak gondolom te szép lány vagy és ezért vonzottak az olyan pasik:S De azért te se olyan környezetben mozogtál ahol kell, ne haragudj. Ha őszínte, becsületes, hűséges, jó lelkű férfi kell akkor bizony találsz, csak tényleg ritka:S Ezek amit felsoroltál nagyon is igazak rám, de mégis a bunkó, szexfüggő pasikat szeretik a nők:( mert én nőben ezeket amiket írtál nem látom, de akik megközelítik vagy jellemző rá azok már foglaltak.
2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hopsz egyszere kétszer rakta kiXD nem volt szándékos
2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!