Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az hogy valaki férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy valaki férfias?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Magas,kigyurt,markans arcú,ramenòs,sok szexpartnere volt.
2014. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.-Ülj fel fiam 1es.

Én férfias férfinak számítok.

Nem azért, mert egyedül élek, kaívül a szülői háztól, nem nem anyuci mossra a ruháim és takarítja a szobám.

Hanem mert magabiztos vagyok, ugyanezt a magabiztosságot és erőt sugárzom kifelé is. Képes vagyok ellátni magam segítség nélkül, felelősségteljes életet élek(ha mást nem, magamra felelősséggel tartozom, akár hogy egyek és fizessem a csekkeket).

Hogy nem akarom rá fogni a külvilágra a dolgokat, hogy ez és az miatt nem sikerült vagy nem vagyok sikeres. Az ember önmaga tehet arról, milyen életet él, és ezt hangoztatom is.

A szexpartnerek dolgában... Nekem éppenséggel nem volt alkalmi, csak párkapcsolaton belül szexelek. Ez nem férfiság kérdése, ez erkölcs kérdése.

Amúgy nem vagyok kigyúrva, nem is számítok a többség szerint jóképűnek, még csak magas sem vagyok.

Amolyan mackós testalkatom van és átlagos vagy átlag alaiit a külsőm.

De el fogadom magam így és a panaszkodás helyett abból hozom ki a legtöbbet, amim van.

Aki csak 1-2 mondatot beszélt is velem, nem kérdőjelezi meg a férfiasságomat, így mondhatom magam alap példának.

2014. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszolónak jár a pont!
2014. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lótüdő ár a 2-esnek, nem pont. Ő magáról írt, önmagát reklámozta. Egy férfias férfi nem tesz ilyet. Ráadásul azt sem tudjuk, hogy a kérdező milyen nemű. Sok lányra is mondják (legtöbbször pejoratív felhanggal), hogy férfias. Mellesleg ezt a jelzőt a hangsúlyos másodlagos nemi jellegeket viselő egyénekre szokták használni, azt pedig többé-kevésbé az 1-es versenyző írta meg.
2014. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!