Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ösztönösség függvénye lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ösztönösség függvénye lenne a nőknél, hogy valaki az okos, kedves, nem olyan férfias és határozott pasival összetud jönni?

Figyelt kérdés
Ismerek ilyen pasikat én is ilyen vagyok és mégis lett nekünk barátnőnk (GYK felhasználók létezik ilyen nő, igaz lehet, hogy ritka). De vajon ki az aki képes ilyen pasival összejönni? Akiben több az érzelem és kevésbé ösztönösek azok szeretik az ilyen pasikat és amelyik ösztönösebb nő az határozott férfias pasit szereti.
2014. jún. 23. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert egy bizonyos

IQ felett már hülyének érzik a nem annyira okos, nem annyira művel, de jól kigyúrt állatot. Tehát a szintén okos nők szemében az intellektus, a személyiség vonzóbb, mint a testi adottságok.

2014. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyit, hogy nagyon sok alacsonyabb iskolai végzettségű ember hiszi azt, hogy pl. minden diplomás egy arrogáns, beképzelt f@ß, de úgy, hogy kb. soha nem találkoztak diplomással. Nekem pl. nem hiányzik egy olyan férfi, aki az agresszivitásával akarja kompenzálni a művelődésbeli hiányosságait.
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!