Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fontos mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos mindenkinek annyira, hogy legyen barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és még soha nem volt barátom, viszont körülöttem mindenhol párocskák mászkálnak.

Mindig megbámulnak az utcán, sőt, többször is szólitottak már le fiúk, hogy ismerkedni akarnak velem, meg úgy általában szépnek tartanak az emberek.

Ezért van az, hogy mindenki kérdezgeti tőlem, hogy "nem akarsz már pasit?"

Nem. Ha akarnék akkor lehetne, csak szerintem túl magasak az igényeim. Úgy érzem, teljes vagyok egy kapcsolat nélkül, rengeteg barátom van, jól tanulok, sokan szeretnek stb. Csak erre az egyre valahogy nincs szükségem. Olyan nagy baj ez?

Multkor majdnem összejöttem az osztálytársammal, de aztán rájöttem, hogy gyerekes. Csak ilyen "divatkapcsolat" lett volna, mert amúgy elég jól néz ki a srác, és jól mutattunk volna egymás mellett.

csak én vagyon ilyen helyzetben? :)



2014. nov. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Stabilitást ad, van kivel foglalkozni, rendszeres szexuális élet, szociális igényeket is kielégít, fel lehet vágni vele... válassz ízlés szerint. :)
2014. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Millió érv szól a párkapcsolat mellett. Bár elég sok ellene is.

Az a lényeg szerintem, hogy akkor érdemes belemenni, ha úgy érzed, hogy szeretnéd. Csak azért, mert mások is csinálják, felesleges. Abból úgyse lesz jó kapcsolat, a rossznak meg semmi értelme.

Ha szerelmes leszel, akkor úgyse lesz kérdés, hogy együtt legyél vele :)

2014. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 évesen én se foglalkoztam annyit ezzel a kérdéssel, mint most, nem vagy lemaradva semmiről. :-)
2014. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!