Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki a legjobb lány barátomból?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Ismerkedj másokkal, és adj magadnak időt... Meg alkoholt. Tereld el a figyelmed valamivel. Ez persze nem azt jelenti hogy a féktelen kicsapongó életforma a célravezető. Keress egy hobbit, és más, a lánnyal nem közös barátokat. Mindettől persze nem fogsz egycsapásra kiszeretni belőle, de legalább addig sem marcangolod magad. az egyetlen ami segíthet az tényleg az idő, és/vagy egy másik lány.
2014. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sehogy, győzd meg hogy hülye lenne ha nem téged választana; az én esetemben bejött amikor ezt csinálta a srác velem

és most ne piti dolgokra gondolj, hogy másik csajjal jött össze vagy ilyenek, komoly stratégiája volt a srácnak, de nem alattomos lépésekből


25N

2014. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az alkoholt; nem vagyok nagy ismerkedős ember, csak pár olyan személy van, akivel tényleg nagyon jól el tudok beszélgetni (közös barátaink sincsenek, a véletlennek köszönhetjük, hogy megismertük egymást) és van hobbim, ami kitölti a hétvégéimet: a zenélés és a fellépések. A lehangoltságom pedig nem olyan mély, mint amilyen volt régebben egy visszautasításnál, szerintem azért bírhattam jobban, mert megígértük egymásnak, hogy továbbra is barátok maradunk. (Eredetileg nem is akartam volna szerelmet, de nem lehet megmondani, hogy kibe szeressünk bele és kibe nem.)
2014. nov. 22. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
2.: Szerinted mit mondjak, mivel próbáljam meg meggyőzni?
2014. nov. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!