Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit higgyek. Egyik pillanatban még flörtöl velem nagyon jól elbeszélgetünk. de amikor a barátnőimmel vagyok rám se néz velük beszélget. ma például nem is köszönt teljesen levegőnek nézett és a barátnőimmel dumált.A barátnőm mondta lehet csak féltékennyé akar tenni de én ezt nem tudom elképzelni. már nem lehet megállapítani hogy szerelmes-e belém vagy csak én értem félre. Mert ha egyedül vagyok mindig oda megyünk egymáshoz és dumálunk. nem az a fajta aki csak játszana a lányokkal ahhoz túl nagy szíve van. nyár óta nem lehet rajta eligazodni. volt elég sokszor hogy bunkózott de volt olyan is hogy megakart hívni egy fagyira kisebb távokon elkísért meg minden és már senki nem tud rá mit mondani. remélem ti tudtok :/ légy szíves adjatok normális, ésszerű válaszokat.

2014. nov. 22. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Odamész hozz, kinyitod a kicsi szádat, s megkérdezed tőle.
2014. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több bunkóságot követett el, mint jóságot.


Ez nem jó jel. Szerintem igaza lehet a barátnődnek és csak féltékennyé akar tenni. Apropó, hány évesek vagytok?

Simán elhinném, hogy tetszel neki, ha 10-14 éves kor között vagytok.

Nyilván ez az ő részéről nem szerelem még.

Megpróbálhatsz faggatózni a barátnőidtől. Lehet, hogy azért ilyen, mert az egyik lány tetszik neki. Jobban, mint te.


Várj még 2-3 hetet, ha nem javul a helyzet akkor lökd le a magas lóról, hogy tudjon veled normálisan bánni. Gondolom ez az ügy most nagyon fáj neked, ezért nem akarok olyat írni amit később megbánhatsz ha alkalmazol. Csináld vele 1-2 napig azt, amit ő veled! Ha nem javul a helyzet beszélgess el vele nagyon komolyan, mert ebből az ügyből még szerelem is lehet, ha jól bántok egymással és persze magatokkal is.

2014. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
szerintem ő maga sem tudja hogy mit akar, vagy fél az elutasítástól. Ha te biztos vagy benne hogy mit szeretnél tőle, akkor küldj felé egyértelmű jeleket. A barátnőiddel való beszélgetés lehet hogy csak egyfajta teszt. Megnézi hogy reagálsz, bejön- e neked annyira hogy előcsalogassa a zöldszemű szörnyet. Legyen akármilyen nagy is a szíve, ha valaki egyszer már összetörte, akkor óvatos lesz. Bizonyítsd be neki hogy te nem vagy olyan mint a többi és érted érdemes kockáztatnia.
2014. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom,hogy hagyd egy kicsit most,és ki fog derülni,mennyire vagy számára fontos.Ha tényleg érdekled,jót fog tenni,ha kicsit hanyagolod és távol tartod magad tőle,ha meg nem,akkor is rájöhet,hogy mit veszít.Nyeregben érzi magát most,ahogy írták előttem is,el kéne érni,hogy leessen onnan kicsit.
2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem meg akar húzni
2014. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!