Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
Terhes voltam és a 3. hónapban elvetéltem, azóta nem is ér hozzám és teljesen más... Mi lehet az oka? (Nem lettem kövérebb vagy ilyesmi, és neki sincsenek potenciális problémái) én 19/L ő 21/F

2014. nov. 19. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

21 éves srácként megijednék, ha a barátnőm terhes lenne. Tervezett baba volt?

Gondolom készült rá, hogy apa lesz, most pedig azzal szembesül, hogy mégsem, gondolom felszabadult. Lehet, hogy anyaként néz rád, nem nőként vagy fél, hogy újra teherbe esel. Idő kellhet még neki.

2014. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi idősen azért kéne már tudni kommunikálni és a felmerülő problémákat négyszemközt megbeszélni...
2014. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem terveztük, de nagyon örült neki és ezért sem értem, hogy most mi a baj + régen mindent megbeszéltünk, csak ebben a témában nem megy és egyszerűen nem értem
2014. nov. 19. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért van ennyi széthullott család mert "jön a baba" aztán még alap dolgokat sem tudtok megbeszélni.
2014. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Valószínű ha belegondolsz, ez kétszeres, váratlan fordulat, amivel meg kell barátkozni. Az első fordulattal sem lehetett könnyű, lehet, hogy sok csatája volt emiatt a környezetével is és amikor megvívott mindenkivel mindenhol, akkor megtörténik ez a szörnyűség. Igen, ilyenkor az emberben maradnak bizonytalanságok, félelmek, de a testi közelség alapja minden tartós kapcsolatban a bizalom. Valószínű úgy kellene elkezdeni, mint az elején, hogy először kézfogás és utána úgy tovább-tovább.


A másik kérdés, hogy mindezen viszontagságok után milyen lett a kapcsolatotok, hogyan változtak közöttetek a dolgok, hogy néztek egymásra. Ezt bizony meg kell beszélni és mindkettőtöknek jó hallgatónak kellene bizonyulni, hogy a másik teljesen elmondhassa az érzéseit. Sajnos ott mocorog a dolog - főleg ilyen fiatalon - hogy az ember rájön, hogy még nem szeretne ilyen nagy vállalásba kerülni és ezért kerüli a szexet vagy akár kiléphet a kapcsolatból is. Ez mindenképpen megbeszélés tárgya kettőtök között. Sok sikert hozzá!

2014. nov. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert még nem álmos :D
2014. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!