Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hófordulós ajándéknak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hófordulós ajándéknak jó ötlet egy szép csokor virág plusz egy óriás pizza plusz egy tábla csoki?!

Figyelt kérdés

5 hónapja leszek együtt a barátnőmmel, és szeretném valamivel meglepni. Soha nem vettem még neki virágot, szóval ez biztos...a másik kettőt csak plusz ötletnek gondoltam...mint kedvesség stb. stb...

Vagy elég csak egy szép csokor virág is? netán valami szép cserepes?

nem szeretném túl spirázni, mert karácsony előtt leszünk fél évesek, és ott összevonva szeretnék neki egy nagyobb ajándékot venni.

23/F

22/L



2014. nov. 19. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én 8 hónapja vagyok együtt a párommal de én bele is örülnék ha hónapfordulóra ajándékot adna.szerintem túlzás és felesleges.
2014. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez a hófordulós dolog eléggé kisfiús (sry, de ez a helyzet) Férfi maximum évfordulóban gondolkodik, az igazi férfi meg spontán, mindenféle alkalom, és cizella nélkül is visz virágot hébe hóba a kedvesének :) Csak azért, mert eszébe jutott ő, és kedveskedni akar. :)

Virágot tehát vigyél random, mindentől függetlenül!


Inkább karácsonyra gyúrj, akkor legyen valami érett, férfitól származó ajándék, mondjuk nyaklánc, vagy amiről tudod, hogy odalesz érte.


Ez egy jó tanács volt. (javaslom fogadd meg)

Ha ragaszkodsz a hófordulósdihoz: virág, jobb csoki, esetleg egy "szeretlek" feliratú bögre. A pizza elég snassz, azt bármikor tudsz rendelni.


És ha igen komolyan akarod venni és nagyon meg akarod adni a módját: vidd el vacsorázni, remek kis éttermek vannak ahol pár ezer forintból is meg tudtok ketten kajálni, és még sem egy pizza, vagy pizzafutár.

2014. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hmm az étterem tényleg nem rossz ötlet...megnézem mik vannak a környéken.

Ha nem találok megfelelőt akkor valószínű akkor a virág lesz!

2014. nov. 19. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes lenne és nagyon örülnék,szeretem a meglepiket.

Csokor virág vagy egy szál rózsa is perfekt a pizzához:)

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Virág is elég, esetleg csoki mellé. A karácsony legyen most nagyobb, hisz félévesek is akkor lesztek.

Mi egymásnak főzünk otthon a hófordulókon, ezért a pizzát kihagynám, az filmezős esték kelléke, hidd el én a párom nyakába ugrok egy sima tojásrántotta miatt is, mert tudom, hogy ő ezt tud csinálni, szépen szív alakúra tálalta, én sütit szoktam sütni, valami különlegeset mindig. Egyébként apróságokkal lepjük meg egymást alkalomtól függetlenül, ilyesmik voltak eddig. 5 hónapra kulcsot kaptam egy vacsora keretein belül.


Boldog hófordulót és sok boldogságot! :)

2014. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a hónapofordulósdi egy kicsit gyerekes. Azt hagyd meg a komolytalan tiniknek, akiknél a leghosszabb kapcsolat 3 hónap (tisztelet a kivételeknek). Egyetértek Dowddal abban, hogy nem feltétlen kell ragaszkodni az ünnepekhez vagy alkalmakhoz. Az én barátom is meg szokott lepni virággal vagy csokival néha, minden különösebb ok nélkül. :)Kellemes meglepetés és sokkal jobban is esik, hogy nem csak az év bizonyos napjain gondol rám. Meg aztán, ha kijátszod a hónapfordulókat, akkor milyen ötleted marad a nagyobb mérvadójú eseményekre, pl karácsony, születésnap, évforduló? Ha ragaszkodsz hozzá, akkor egy szál virágot javasolnék.
2014. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne má'? Akkora ünnep, hogy 5 teljes hónapot kibírtatok egymással? Aranylakodalom! Az igen, az már valami!

Viccet félretéve Dowd a szívemből beszélt.

2014. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
veszek egycsokor szep virágot, esakkor annyi. mindenkinek igaza is lesz meg nem is :)
2014. nov. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!