Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megmenthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető a párkapcsolatom? Ha igen akkor szerintetek hogy lenne ez lehetséges, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A történet röviden arról szól, hogy 3 éve vagyunk már együtt és nagyon jól összeillünk mind külsőleg mind belsőleg, az elején ez így is volt nyilvánvaló volt úgy másfél évig. Majd a másfél év elteltével elkezdődtek a kisebb viták. Tényleg nem voltak nagy ügyek, néha kicsit féltékenyebb voltam a kelleténél. Viszont az egyik ilyennél tényleg azt éreztem hogy jogosan, hiszen azt kell tudni, hogy elkezdtek kavarogni benne az érzések az egyik tanára iránt, jó fej, szerinte helyes is és egy olyan személyiség akire felnézhet kicsit. Ez a dolog közel egy évig hatással volt a kapcsolatunkra, mert hol feljött a dolog és kicsit összevesztünk, hol kibékültünk és nyugi volt egy ideig. Mindegy is ez mára már elmúlt ő nem érez iránta úgy, csak szereti mint tanárt és jól elvannak, én pedig már nem gondolom azt hogy ő akar tőle valamit, megbékéltem vele. Azt tudni kell, hogy akárhányszor gond volt nem tudtam vele nagyon megbeszélni a dolgokat mert a legtöbbször ő azt gondolja, hogy ő semmi rosszat nem tett és mindig én voltam a sz@r. Most volt szalagavatója 1 hete, ami után valami nagyon apró dolgon összevesztünk kicsit és mégis elég nagy probléma lett belőle. Most úgy érzi hogy ő boldogtalan a kapcsolatban és hogy nem olyan mint régen. Amit aláírok, de én úgy gondolom, hogy nagyon piti dolgokon vesztünk össze a 3 év alatt amiket könnyen el lehet felejteni. Sose csaltuk meg egymást. És most nagy esély van rá, hogy nem akarja folytatni már, de én azt érzem hogy minden gödörből ki lehet jönni és tényleg enné sokkal nagyobb gondok miatt is együtt maradhat 2 ember, ezért fáj nagyon az egész.

Ezért kérdezlek titeket, hogy szerintetek mi erre a megoldás? Van egyáltalán? Mit tehetnék annak érdekében, hogy adjon magunknak még 1 esélyt, hogy boldoggá tehessük a kapcsolatunkat együtt, közösen? Ha van hasonló tapasztalatok megoszthatnátok velem, hogy mi lett, hogy lett.

Előre is köszönöm kedves és értelmes válaszaitokat.


Egy szerelmes srác.



2014. nov. 23. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen apro dolgon vesztetek ossze szalagavatokor?
2014. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő Kispestre jár gimibe és szalagavató után volt nekik after party, fél 6-ig fent voltak majd 11-re visszavitte a kölcsönzött ruháját a szalonba és utána kijött hozzám amiről persze tudtam hogy jönni fog meg minden. Aztán az volt, hogy ideért és nekiállt 1-2 órát facebook-on beszélgetni az osztálytársaival, stb. Azután meg aludt 6 órát. Ezzel semmi baj nincsen fáradt persze. De miután felkelt este 7-8 fele azután szintén nekiállt facebook-on beszélgetni a többiekkel, mert megdumálták az élményeiket meg képeket küldözgettek egymásnak. És én ezután szóvá tettem, hogy nem tetszik, hogy nem foglalkozik velem egyáltalán. Én megértem, hogy most ekörül forgott minden akkor, de szerintem velem is foglakozhatott volna kicsit. Persze én 1 órára lakuk Budapesttől, tehát hálás lehetek hogy ezután még kijött hozzám, de én meg megértő vagyok és ha azt mondja nem szeretne mert fáradt és nem tudna velem foglalkozni most akkor megértettem volna. És ugye ezért én voltam a paraszt, hogy elrontom ezt az egész eseményt, legalábbis így a végére ez jut neki.
2014. nov. 23. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Papucs kutya vagy
2014. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit leírsz, egyszerűen nincs érzéke a másik érzéseihez, figyelmetlen. Azt nem mondanám, hogy hibás lenne, mert nem csalt meg, nem bántott téged szándékosan, egyszerűen mások vagytok. Neked rengeteg olyan figyelmesség esne jól, ami benne nem alakult ki, nincs benne késztetés és még csak eszébe sem jutna.


Te érzékeny típus vagy, ő kevésbé, nem ennyire mint te. Erről nem tehetsz (és sok szempontból nem is mindig hátrány ha ilyen vagy), de a lányt se hibáztasd. Kicsit változtass a hozzáállásodon, vagy viszonyulj hozzá te is úgy ahogy ő, tegyél ugyanannyi erőfeszítést kettőtökért, és így megszűnik az egyenlőtlenség... vagy ha neked ez így már nem megfelelő, ha így már nem éreznéd tartalmas kapcsolatnak, akkor szakítsatok.


Le kell ülni megbeszélni az ilyesmit, de problémákat sem érdemes generálni. Ha 3 évig együtt voltatok, annak azért lehet oka, valamilyen szinten azért mégis passzoltok egymáshoz. Ha tanácsot kéne adnom, mi lenne igazán hasznos... semmiképpen ne sértődötten vagy panaszkodva beszéld ezt meg vele, mert azzal csak ártani fogsz.


26/F

2014. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, de azt nem tudom, hogy milyen előnyök származhatnak abból nekem, hogy érzékenyebb típus vagyok :/ Sajnos eddig még nem tapasztaltam olyat, amiben ez előnyömre vált volna :S


Egyébként ő is vágyik a szeretetre, mert kis korában nem kapta meg eléggé családi és egyéb okból is, és nem egészen értem, hogy ő miért nem tud többet adni ebből, miért csak kapni szeretne, pedig átérezheti ilyenkor a másik fél érzéseit is hisz régen ugyan ez történt vele csak nem párkapcsolatban hanem máshol.


Igyekszem vele mindig normálisan megbeszélni mindent, de sajnos ő nem nagyon szeret beleállni a dolgokba és felvállalni az érzéseit és a gondolatait, hanem inkább ráhagyja a másikra.

2014. nov. 23. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, h nem tanulta meg a szüleitől hogy lehet szeretni, mert írtad ő sem kapott elég szeretetet. Bár az is benne van a pakliban, h titkon még gondol a tanárára, mert felnéz rá stb... csak nem meri ezt neked elmondani. Ha viszont így van, h melletted a tanárára gondol sokat, akkor szakítani kell...tudom nehéz döntés, de olykor meg kell lépni, de együtt csak akkor maradhattok, ha kinyomozod, h valóban nem gondol már a tanárára...


28/N

2014. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos sokat nyom a latba, hogy a szülei elváltak kis korában és az anyjával él, az apja pedig szarik szinte a fejére, nem törődik vele úgy, mint kéne. És én ezt tudom is és számításba is veszem, csak néha nagyon nehéz. A tanár dologról pedig tényleg nem tudom, mit gondoljak, mert azt vettem észre hogy talán már nem ugyan azt érzi mint anno, hanem csak szimplán megszerette és nagyon kedveli mint tanár, illetve "barát", hisz egy fiatal, (szerinte jóképű), jó fej, laza tanárról van szó. Persze ettől függetlenül visszatérhet az amit akkor érzett. Viszont utolsó éve van, már csak egy fél év. Tehát ezért nem tudom, hogy ha egyáltalán így van minimálisan is akkor ezt érdemes-e felhánytorgatni vagy ha nem veszek erről tudomást, csak szeretem őt és megpróbálom mindig megnevettetni boldoggá tenni, hogy jól érezze magát velem akkor az elég-e, jobb döntés-e.
2014. nov. 24. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as: a kérdező nem papucs kutya, hanem a lány nem szereti eléggé, nem szerelmes bele. Ne erőltesd ezt a kapcsolatot, kicsit húzódjál hátrébb,csak ritkábban hívd fel, akkor majd ő fogja furcsán érezni magát. De az is lehet, nem baj, ha szakítotok, mert a lány biztos, hogy nem szerelmes, a tanárába volt az, és ha jön egy újabb fiú, akibe bele tudna szeretni, akkor úgyis otthagy.
2014. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!