Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbírkózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbírkózni ezzel a helyzettel? A párkapcsolatom nem a legjobb és emellett is magányos vagyok. Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz, de kérlek olvasd el! Eddig nem volt szerencsém a párkapcsolatok terén, már kezdtem feladni, mikor megismertem a barátomat. Összejöttünk pár hónapja, de nem zökkenőmentes a kapcsolatunk. A legfőbb probléma abból adódik, hogy nagyon sokat dolgozik és hetente kb 1-2x tudunk találkozni és van olyan nap is, hogy nem is tudunk beszélni. Ha együtt vagyunk, minden nagyon jó, tényleg szeretjük egymást, de én ezt a "távolságot" egyre nehezebben viselem. Az sem segít, hogy csak 1 jó barátnőm van, akivel sajnos eléggé megváltozott a kapcsolatom, mivel neki is lett barátja és inkább rá fordítja az energiáját. Már nem találkozunk, beszélünk annyit, mint régebben. Ettől az egész állapottól néha eléggé szenvedek, próbálom lefoglalni magam a saját dolgaimmal, de nem nagyon megy. :/ Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam? Hogy fogadhatnám el jobban ezt az egész helyzetet a barátommal? Mit tegyek, hogy ne érezzem magam időnként ennyire magányosnak? :/

A válaszokat előre is köszi. :) 19/L



2014. nov. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat.Ilyen egyszerű.
2014. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kicsit zárkózott vagyok és a barátkozás nem mindig megy könnyen . :/ Mondjuk az utóbbi években sokat javultam, de nem az igazi. :)
2014. nov. 21. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátkeresésénél nem az a lényeg te milyen vagy hanem hogy a barát milyen.

Farokképet küldöm. :D

2014. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!