Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a szerelem? Ez az?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem? Ez az? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze egy fiúval, de nem tudom, mit kéne éreznem. Én eddig minden könyvben, filmben, stb azt olvastam, hogy az "rózsaszín köd" meg "elájulok, ha ránézek", stb... Nem tudom, én ezeket kevéssé érzem, csak azt tudom, hogy folyton rá gondolok, meg várom a találkozásokat, ő a legrendesebb és legjóképűbb fiú, akit valaha láttam :) Ha viszont vele vagyok inkább zavarban vagyok. Kicsit félek a kapcsolattól... Ha nem vagyok vele, boldog vagyok a gondolatra, hogy átölel pl, de ha vele vagyok, van valami gát. Veletek hogy volt? :)

2014. nov. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont így ahogy nálad.:D
2014. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit nem KELL érezned, de ha gondolod írj, én egy 5 éves kapcsolatban vagyok,szerintem tudok mesélni ;)
2014. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem a könyvek hazudnak mert én sem tudok ilyesmit érezni mint te.


Lehet személyiségfüggő a dolog.

2014. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Juj ez megnyugtató, amiket írtatok :) Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. nov. 23. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%ban szemilyiség függő... Ha nem azt érzed mint amit a média sugall még nem te vagy a hibás lehet hogy van egyéniséged ami viszont nem egy rossz dolog és mindenki máshogy reagál le egy adott élethelyzetet: nem, kor ,neveltetés és egyéb körülmények alapján.
2014. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát rózsaszín köd ahogy leírtad nálam se volt. Én is zavarban voltam sokszor mellette, meg amikor megláttam a belső szerveim ki akartak ugrani a helyükről... :D Nagyon jól ismertem és kellett neki idő amíg kialakult.

Gátjaim nem voltak csupán az, hogy viszonzatlan volt a dolog, mint kiderült..

2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!