Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanugy érez irántam vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanugy érez irántam vajon?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szerelmes lettem az egyik osztálytársamba (mindketten újak vagyunk) tudom nem jó pont osztálytárssal kezdeni de nem tudok mit tenni ez ellen mert szeretem. Ha nincs suliban rossz napom van végig és semmihez nincs kedvem. Ő szeptember végén szakított a barátnőjével vagyis dobták őt. Nagyon jóba vagyok vele a osztályban is mindig a közelemben van. NAGYON KÖZEL!! Ha felülök a padra mindig mellém ül ugy h teljesen érintjük egymást és nem ugy tűnik mint akit ez nagyon zavarna. Mindig kedves velem és vicceskedik. Néha együtt megyünk sulibol hazafele és multkor pl.: elvitt 3 boltba is mert kellett neki nyakkendőt venni amit amugy máskor is meg tudott volna. Kicsit félénk vagyok ilyen téren szall nem igen tudok flörtölni meg ilyenek de mindig egymás szemébe nézünknha beszélünk. Őszi szünet elötti napon is együtt mentünk hazafele és ő ment ki ausztriába és adtan neki egy arcrapuszit és mondtam neki h vigyázzon magára. Régebben állandóan ölelgette a barátnőimet ugy h nem is tetszik nekk egyik se de ezt abbahagyta már. Nem tudon h féltékennyé akart tenni v nem mert engem soha nem ölelget viszont tudunk komolyan is beszélgetni meg ilyenek. Ezen a héten nem volt suliban és csütörtökön rámirt és akkor elmondtam neki h hiányzik. Amugy nem szokott kereseni facen meg ilyenek. Néha néha beszélgetünk ott. Totál bizonytalan vagyok segítsetek létszi. 17/L

2014. nov. 23. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy erez valamit. De lehet, hogy csak k8zvetlen. Nekem is van olyan ismerosom, aki ilyen velem, es csak baratok vagyunk. Ovatosan puhatolozz, hogy mit erez. Kozeled hozza fizikailag (de ne tamadd le!) meg 1-2 ketertelmu megjegyzesre adott reakciojabol is sok kiderul ;)
2014. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt csak tőle tudhatod meg.
2014. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!