Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb ötlet ezek közül karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

Vettem már egy tárgyat, annak biztos örülni fog, de szeretnék valami mást is mellé, két ötletem van:

1. befizetem magunkat társastánc órára (ezt korábban nagyon szerette volna, még kb fél éve, csak akkor nem jött össze, hogy menjünk).

2. Különböző országok stílusában tartanánk közösen 1-1 estét, ahol főznék neki az adott országnak jellegzetes ételét, desszertjét, és innánk hozzá ott jellemző alkoholos italt, plusz valami ott játszódó film (na nem ilyen útifilm természetesen, hanem pl Németország és egy sörfesztiválos vígjáték stb), plusz valami kis extra elfoglaltság a hangulatnak megfelelően, és ezeket összeírnám neki és szerkesztenék róla egy kis programfüzetet.

Ez mindkettő olyan dolog, ami legalább több napos lenne, és így hosszabb ideig tart az ajándék.

Ti melyiknek örülnétek jobban? Vagy egyik se jó ötlet és inkább találjak ki mást?


2013. dec. 17. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó ötlet, de a férfihoz a gyomrán keresztül vezet az út -szokták volt mondani-, így én inkább főznék, szóval 2. és kreatív ötlet am. :)
2013. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cork ***** válasza:

Ha a táncórát nagyon szerette volna, akkor az tutinyerő!!! Mi is szeretnénk barátnőmmel, de nekünk még nem fért bele!


Szerintem azt válasszd, a másik ötlet meg jó lehet egy hónap/évfordulóra:)

2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 2. jobban örülnék, de nem nekem csinálod.
2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Kérdezd meg, az lesz a legjobb. :)
2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 1. a nyerő:)
2013. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zslt ***** válasza:
A tánctanfolyam hosszabb ideig tart. Tovább élvezhetetitek mindketten.
2013. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első jobb ajándéknak, főleg, ha nagyon szeretné már. A második nekem ajándékként furán veszi ki magát, inkább sima közös programként nagyon jó :)
2013. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs ki vagy de tuti hogy te kellenél :D

Leginkább mind2, én személy szerint... háát, nem tudom, talán a 2.

2013. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen azt hiszem ajándéknak tényleg jobb lesz a tánc, én is inkább erre hajlok, csak szeretném a másikat is. :D

Viszont akkor azt meg csak felvetem, mint ötlet, és legalább megtervezhetjük közösen. :)

2013. dec. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!