Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre kettő férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre kettő férfit szerelemmel szeretni? Miért mondják azt a legtöbben, hogy ez nem lehetséges? 28/N

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 éve van egy élettársam, aki 35 éves, s ő előtte 6 évig volt már egy élettársam, de vele könnyű volt a szakítás, mert mindketten mást szerettünk. Most viszont egy nehéz helyzetbe kerültem, mert szerelmes lettem egy 47 éves férfiba, miközben van élettársam és úgy érzem mindkettőjüket szeretem, de döntenem kell, mert ebben a mai magyar társadalomban alig fogadják el azt, ha valakinek több párja van, és azt mondják, hogy akkor az nem szerelem... Felsorakoztattam mindkettőjük mellett az érveket és ellenérveket, de mindkettőnél ugyanannyi lett. Mit tegyek...? Döntenem úgyis nekem kell, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre...

2014. nov. 23. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, nem ismerjük egyik férfit sem és téged sem. Nehéz tanácsot adni...
2014. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember csak abba szerelmes,aki mellett képtelen másra nézni és gondolni.Számomra ez a szerelem,amikor kételyek nélkül csak egyvalaki van a szívemben és az agyamban,és nem bírok máshoz úgy érni.Minden más csak vágy vagy fellángolás.Tehát ha mindkettő kéne,egyikbe sem vagy szerelmes,én úgy gondolom.
2014. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 kolosszus22 ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet!

Mellesleg ez elég süket duma: "a mai magyar társadalomban alig fogadják el azt, ha valakinek több párja van"...

Szóval csak a társadalmi megítélés miatt van ez a nagy dilemma, kíváncsi lennék, ha megmondanád a 2 hőn szeretett palinak, hogy van másik szerelmed is, tehát tudjanak egymásról vajon mit szólnának?

27F

2014. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy csak a magyar társadalomban gáz, hogy ha több pasival kavarsz, megcsalod a párod és emellé elméleteket gyártassz.


Dönts.


Milyen életcéljaid vannak. Mert teszem azt egy 47 éves férfi nem túl alkalmas családalapításra...

2014. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 polegirl ***** válasza:

Dobj fel egy érmét..szerintem akaratlanul is, de szurkolni fogsz az érme egyik oldalának..akárhogy fordul az érme azt vélaszd akinek szurkoltál..tök bolondság itt érveket , ellenérveket felsorakoztatni..ez a a helyzet amikor a szívedre kell hallgatni (megjegyzem nem tudom mit lehet egy 47 éves férfiban szeretni..szinte apád lehetne)

26/L

2014. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 polegirl ***** válasza:
rosszul fogalmaztam szeretni lehetne a tulajdonságai miatt, de vonzódni nem tudnék hozzá ..folyton az apámra gondolnék XD
2014. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Tudnak egymásról mind a ketten, és azt akarják mind a ketten, hogy válasszak, vagy ő vagy a másik, s ez szerintem kisajátítás... Én nyílt lapokkal játszom, tehát a 2 férfi tud egymásról... de mint már mondtam, döntenem kell, s elhamarkodott döntést sem szeretnék hozni...


Kettes válaszadónak: ha fellángolás lenne, akkor az csak pár hétig tartott volna, nem hónapokig. Ha egyfolytában ő jár az eszemben az élettársam mellett, akkor az is csak fellángolás lenne? Egyáltalán meddig tarthat egy fellángolás és ha már ez lenne, akkor mit lehetne tenni ellene? Mert tudom, 3 évet sem szabad csak úgy feladni, de ha az idősebb férfiról van szó, akkor szinte csak úgy repdesek az örömtől, s még az sem érdekelne, ha nem szülnék gyereket, mert neki már úgyis van több felnőttkorú gyermeke...

2014. nov. 23. 15:29
 8/23 A kérdező kommentje:
Polegirl, jó ötlet ez az érmés tipp! Hát kinek is szurkolnék? Annak, akitől repdesek örömömben ha rá gondolok, vagy a ragaszkodásom és megszokásom miatt a 3 éves kapcsolatomnak szurkolnék? Na, épp ezt nem tudom... Ha egymás mellett állnának (bár ilyen még sosem volt), akkor sem tudnám kihez lépnék oda... Ha arra gondolok véget kéne vetni a 3 évnek vele, akkor nyomást érzek a mellkasomban, de ha arra gondolok, többé nem állna szóba velem a 47 éves kollégám, mert a 3 éves kapcsolatomban maradok, akkor is ugyanúgy nyomást érzek... és nem tudom megmondani mit szeretek benne... csak egy kimondhatatlan érzést érzek, ha vele vagyok...
2014. nov. 23. 15:35
 9/23 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném az idősebb férfit, akkor gondolkozás nélkül a párom mellett döntenék...de ha nem szeretném a páromat, akkor meg már rég eljöttem volna tőle...
2014. nov. 23. 15:45
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Bele lehet ülni két péniszbe egyszerre?
2014. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!