Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utál engem, akit szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál engem, akit szeretek. Mit tegyek, hogy megbékítsem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már hónapok óta kavargattunk. (Lassan majdnem egy éve). Kölcsönösen bántottuk már meg egymást apróságokkal, de végül mindig felül tudtunk emelkedni a problémákon. A megbántások is azért történtek, mert egy a baráti társaságunk és mentek a pletykák, meg a kavarások. Én nagyon nagyon szeretem (nem vagyok még szerelmes) és tudom, hogy neki sem voltam (vagyok?) közömbös. Már éppen rendeztük a viszonyunkat és kezdett szépen kialakulni a dolog, amikor jött egy újabb kavarás és kerekedett belőle egy hatalmas nagy veszekedés. Az volt a legnagyobb baja, hogy bevontam mindenkit kettőnk "kapcsolatába" (ez valamilyen szinten igaz is, tényleg nem voltam túl diszkrét, na de ő sem). A srác most letörölt, letiltott mindenhonnan. A számomat is automata elutasításra tette, nem jár azokra a helyekre, ahol találkozhatna velem és ha véletlenül meglát, akkor nagy ívben kerül. Ezt még tetézi az is, hogy sokan még mindig beleszólnak a dologba, faggatják, hogy mi van már velem, engem faggatnak, hogy mi van vele. Nem vagyunk már gyerekek (20 felett vagyunk) mégsem merek odamenni hozzá és beszélni vele, mert látom a szemében, hogy szabályosan utál. De ez nekem nagyon rossz. Kezdtem már beleszeretni és ez, hogy ezt műveli velem még erősebb érzéseket vált ki belőlem. Szerintem az a baja lehet, hogy elege van már az egészből. Tele van a hócipője a nevemmel, rosszul van, ha hall rólam. De szerintem ez nagyrészt azért van, mert mindenki rólam kérdezi. Általában tudni szoktam, hogy mikor mi a jó és mit cselekedjek, de ebben a helyzetben tanácstalan vagyok, nem tudom külső szemmel nézni az eseményeket, így nem is tudok helyesen dönteni. Segítséget nem akarok kérni, mert az azt jelentené, hogy újra belekeverek egy vagy több embert, azt pedig nem akarom. Ki akarom javítani az összes hibámat, mert én tényleg komolyan gondolnám vele. És úgy gondolom, hogy nincs menthetetlen kapcsolat (se baráti, se szerelmi, stb), csak az embernek dolgoznia kell azon, hogy helyrehozza. Én próbálnám helyrehozni, csomó eddigi hibámat már nem csinálom. Most békén hagyom egy kicsit, had csillapodjanak a kedélyek, de küzdeni fogok érte, ha másért nem is, hogy újra legalább a barátom legyen, ha más nem is. De, mint a kérdés kategóriája is mutatja igazából én kapcsolatot szeretnél vele. Tiszta lappal. De még olyan zabos és olyan gyűlölettel néz rám, hogy még csak bocsánatot kérni sem merek az esetleges hibákért. Nem akarom, hogy még jobban az agyára menjek azzal, hogy zaklatom, de túl sok időt sem akarok várni, mert akkor elveszítem. Tudnátok adni tanácsot, hogy mit tegyek? Én vagyok a lány.

2014. nov. 24. 04:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hasonló sztori volt velem is, hagyd békén. Én 4 évig ragaszkodtam hozzá, ellenkező nemként és most bánom. Elpocsékolt idő volt az egész. Felesleges, nincs értelme. Eleget szenvedtettétek a másikat.
2014. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ és sajnálom, hogy így alakult neked/nektek. Mi még csak 2 hete vesztünk össze, olyan sok idő nem telt még el és még úgy érzem, hogy menthető lehet a dolog. Persze ha úgy látom majd, hogy nem, akkor nem szánok rá éveket. :)
2014. nov. 24. 04:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahh egy kapcsolaty ha nem megy akkor nem megy. Tovabb kell lepni es TANULNI a tevedesekbol!
2014. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Szerintem ez a helyzet szempontjából egyáltalán nem mindegy.
2014. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azon, hogy úgy hallottam, hogy más lánnyal kavar és elkezdtem vergődni.
2014. nov. 24. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen elég hisztisnek tarthat?
2014. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen
2014. nov. 24. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged,és tobbet érez irántad,akkor ezt nem értem. Mégha elis kezdesz hisztizni,meglehet beszélni a dolgokat.Nme kell ahhoz elkerulni egymást,vagy osszeveszni. Szerintem menj oda hozzá,mondd meg neki,hogy megszeretnéd vele bezsélni a dolgot,és ha esetleg elutasít téged,akkor mondd meg neki,hogy ez volt az elso és utolso alkalom,hogy megprobáltad helyrehozni TE egyedul a kapcsolatotokat (ugye mivel nem szolhat bele más). Ha a válasza elutasíto lesz,akkor hagyd a fenébe,nem kér beloled tobbet. Az o baja,ha nincs meg benne annyi h helyrehozza,ha ténleg akarja. Sok szerencsét.:P
2014. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :)
2014. nov. 25. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem derült ki számomra, hogy mi volt az összeveszés pontos oka, másrészt az nekem sem tetszene, ha a baráti kör mindent tudna rólam és a páromról. Legyen az embernek egy-két bizalmas barátnője, és velük beszélje meg a problémákat, de ne egy egész baráti körrel. - Ha nem voltál szerelmes ebbe a fiúba, akkor jobb,ha ezek után abbahagyjátok a dolgot, de kár, hogy egy a társaságotok, hogy fogjátok tudni akkor kikerülni egymást? Azt megteheted, hogy odamész hozzá, és elnézés kérsz tőle, de kapcsolatot nem akarjál már ezek után.
2014. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!