Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit, de le kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit, de le kell róla mondanom. A felejtés nem érdekel, de a lemondás. Hogy lehet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lemondanod róla?
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert tudja hogy szeretem és a gondolkodásmódja miatt
2014. nov. 11. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Rendben,most úgy is, hogy a magyarok is megérték.
2014. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senkit sem tart komolynak. Minden fiúval ugyanolyan.. találkozgat de nem érdekli senki én pedig szeretem, de nem akarok lemondani róla még így sem hogy tudom teljesen közömbös vagyok számára. rövid magyar változat ennyi
2014. nov. 11. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan és miből gondolod, hogy a te személyed közömbös számára?
2014. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindenkivel ugyanolyan, mint az adott illető vele. ha én szidnám őt akkor ő is engem de ha hirtelen váltanék szeretetre akkor ő is hirtelen. és amint talál valaki mást akkor mással teszi ezt
2014. nov. 11. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Privátban leírnád, hogy hol laksz? Mert én is ilyen helyzetben vagyok, és még az is lehet, hogy a lány ugyanaz :D
2014. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne mondj le róla!
2014. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondok le senkiről, a barátaimról sem, az életemről sem, és róla sem
2014. nov. 11. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:

"mindenkivel ugyanolyan, mint az adott illető vele."

Probléma megoldva. Te szerelmes vagy, tehát ő is az. Na, ez jó mulatság, férfimunka volt, mehetek aludni.

2014. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!