Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimondani, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, én tudom és érzem magamról, hogy szerelmes vagyok belé, de mindig lefagyok, mikor ki kéne mondanom, hogy "szeretlek". Igyekszek éreztetni vele, ő mondja is nekem, hogy érzi rajtam, mennyire szeretem, de tudom, hogy nagyon örülne neki, ha hallaná is, de nem sürget (ő kimondja már régóta és tudom, hogy komolyan gondolja).


Az ez előtti kapcsolatom viszont maga volt a pokol, évekig tartott, és nehezen jöttem ki belőle, de most már nem is szoktam azon agyalni egyáltalán. Lehet mégis az oka annak, hogy lefagyok? Valakinek esetleg hasonló tapasztalatok? Segítene pár vélemény.

22L



2014. nov. 24. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom pont az előző kapcsolat miatt.

ha azt ki mondod, akkor egy szintet léptek és komolyodik a dolog.Majd ha már bízol eléggé a kettő jövőjében, akkor nem lesznek gondok.

2014. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mert raccsolsz.


Gondolom új ez még neked,főleg,hogy kölcsönös.

2014. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog, nyugi.
2014. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj tükör vagy a fényképe előtt.
2014. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem raccsolok :D


De remélem idővel változik ez. Elég bénának érzem magam még így. Köszöntem a válaszokat!

2014. nov. 25. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen problémám,de akkor ténleg nem szerettem az illetot. En ha szeretek valakit akkor kiis tudom mondani. De mint tudjuk nincs szukség mindig szavakra.Meg vannak olyan emberek,akik nehezebben nyílnak meg,de belul nagyonis ugyanzt érzik a partnerjuk felé. :P ez nem biztos h rád is igaz,ez csak egy opcio :D
2014. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De igen,kábé rám is ez igaz. Csak közben igyekszek inkább tettekkel is bizonyítani :)
2014. nov. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!