Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszeri megcsalást képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri megcsalást képesek vagytok megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Ha valaki tapasztalatból beszél annak még inkább köszönöm. Csókolózásról van szó.

4 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk, a sok balhé vezetett ide, de nem tudjuk egymást elengedni, ez nem kérdés..


Csak.. hogyan dolgozzam fel?


22/N



2014. nov. 25. 20:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megcsinál, az máskor is meg fog. Ráadásul lehet, hogy a másik lány iránt többet érez, mint irántad. Csak nehogy téged tegyenek lapátra, ésszerűbb ezt megelőzni, hogy te szakítassz. Mégha szar is lesz egy ideig
2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen, egy csok miatt nem hagyom ott a tarskelkemet nem tinik vagyunk mar😂😂😂
2014. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

LOL egy csók miatt? Ne ne már.. persze,sőt az nem is megcsalás..

régen is azt mondtam,hogy óó nem bocsátanám meg soha semmit. így is volt.de már 21 éves fejjel,teljesen másképp látok mindent,főleg azt látom,hogy kb mindenki megcsalja a párját,és a csók az semmi. meg ha belegondolsz is,mi ő a tulajdonod vagy mi? Ha téged szeret akkor nincs kérdés. Ha nem szeret akkor nyilván el kell engedni. De biztos én vagyok túl liberális :D

2014. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 fahéjas Alien ***** válasza:

Az első barátomnak adtam második esélyt, de semmi értelme nem volt. Ugyanúgy megcsalt, mint az később kiderült, nem is egyszer.

Csak a megszokás váltja ki a ragaszkodást, semmi más... vagyis te lehet még bízol benne, de szerintem fölösleges... az idődet és az energiádat is pazarlod.


Most már senkinek nem adnék második lehetőséget.

Nincs értelme.

Plusz ez az eset azt is felveti, hogy te mire értékeled, mire tartod magad...

2014. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ha nincs bizalom, nincs kapcsolat...én már csak tudom :(
2014. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!