Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem lehet/szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet/szabad megbocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Itt mindenki olyan nagy pofával hirdeti, hogy ő bizony így meg úgy azonnal dobná ki ha megtudná. De ez tényleg meg is történik? Egy évek óta tartó, egyébként kielégítő kapcsolatot is azonnal kukába dobtok? És ha igen, megéri? Akkor is, ha az alapjaitól dúlja fel az egész életeteket?

2014. júl. 3. 22:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Én kidobnám, igen, még ha nagyon fájna is. Nem tudom, meddig bírnám nélküle, de biztos, hogy egy nagy adag szünetre szükségem lenne. Fel kellene dolgoznom, hogy:

- nem voltam elég neki

- az elmúlt hónapokban hülyét csinált belőlem

Önértékelési gondjaim lennének, és hát... Én nagyon mérges tudok lenni, ha hülyére vesznek, úgyhogy valószínűleg tényleg hagynám a fenébe. Többé nem tudnék benne megbízni. Sértené is a hiúságomat rendesen. Ha összejönnénk újra, állandóan paranoiás lennék, és minden apró veszekedésünkkor az jutna eszembe, minek vagyok ezzel a görénnyel, végül is nem hiába csalt meg. És mivel szükségem lenne a szünetre, valószínűleg el is hidegülnék, és már nem vágynék rá többet.

L22

2014. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Tudod van amit nem lehet megbocsátani,van amien helyzetet nem lehet megbocsáltani.
2014. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Talán nem is a megbocsájtáson van a hangsúly, hanem a túllépésen. Ahogy a mindennapokban ezer apró füllentésen és jellemhibán túllépünk, egy nagyobb jó, mondjuk a családunk érdekében.
2014. júl. 3. 22:30
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert megcsalni a másikat megéri ?

Nem a megcsalt dúlja,rontja el az egészet hanem a megcsaló.. nem tudom mit zagyválsz össze.

2014. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát azt zagyválom, hogy egy válás, külön költözés, egyedülállóvá válás azért máshogy borítja fel az életünket, mint egy éjszaka, amit nem otthon töltött a másik.
2014. júl. 3. 22:33
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

És? Tehát azt mondod, nem éri meg elválni, mert akkor új élethez kell hozzászokni?

Vagy ahhoz szokok hozzá, hogy a pasim egy megcsalós görény, vagy ahhoz, hogy új otthonom lesz. Mindenképp új élet, és nem nehéz választani.

L22

2014. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát már bocs de ez nevetséges.. ki akarna olyannal tovább egy levegőt szívni aki megcsalt, és eldobott egy több éves jól működő kapcsolatot ?!


Persze, ha nem müködik jól akkor előbb utóbb úgyis vége lenne szóval...

2014. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Értem. Bár én továbbra is azt mondom, hogy nekem nem lenne ilyen egyértelmű, ha életem szerelméről van szó és egyébként boldoggá tett és jól megvoltunk.
2014. júl. 3. 22:42
 9/27 anonim ***** válasza:
Van most párod? Vagy te csaltad meg őt?
2014. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogyha megtörténne elég törést okozna benned.. ezt nehezen lehet megbocsájtani vagy inkább sehogy se.. jó persze " megbocsájtasz" de a fájdalom,kétely, és az emlék örökre ottmarad sőt majdnem minden veszekedésnél előjönne valamint a bizalom elveszne legalábbis számomra.
2014. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!