Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályból van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt1123 kérdése:

Az osztályból van egy lány akiba nagyon szerelmes vagyok ő talán csak egy picit viszonozta. Hívjuk andreának na szoval mit tegyek? értelmes válszokat várok sürgős.

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy tetszik neked.

Ha nem mered megtenni majd nézheted, hogy egy másik sráccal megy kézen fogva és akkor te gondolkodhatsz azon, hogy "mi lett volna, ha megmondod neki."

2014. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mondd meg neki! Fiúk, bátorság, légyszi.. :( Semmi vesztenivalód nincs.
2014. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mond el nneki valahogy.sztem menni fog.
2014. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, egy picit viszonozta. Ahogy a többiek is mondták, mondd el neki, de négyszemközt. Nem tartozik senkire. Jó eséllyel onnantól nem "picit" fogja viszonozni.
2014. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Mondd meg neki! Fiúk, bátorság, légyszi.. :( Semmi vesztenivalód nincs."


Haha, adtam egy zöld kezet jutalmul, mivel nagyon kedvesnek, bájosnak gondoltam a hozzászólásodat, amiből jóindulat és lányos vágyak érződtek...


Írtam, de aztán elgondolkodtam. Mekkora is lehet az a jóindulat? Intuíciót félretéve, nézzük a légyszi szót; annak, ugye, a legyél SZÍVES az eredeti alakja, vagyis sokkal inkább önzőséget fejez ki (szó szerint értelmezve), lehet, olyanféle tudatalatti manipuláció volt ez, amivel a te tudatalattid hasznot akar szerezni (persze ez ősközösségi ösztön, a modern élet kissé másképp megy). Nem mellesleg, a fiúk iránt való jóindulat mértéke még kérdésesebb. Persze az írás tényéből és annak komolyságából következik, hogy valamekkora jóindulat (szinte) biztosan van. Reménykedjek abban, hogy legalább hozzávetőlegesen ("Normális" emberi mércével mérve) jó ember vagy? Nem is tudom... Annyi fájdalommal jár, és annyira kevesen vannak és lesznek jódarabig... De olykor az elesett emberekben öröm terem miattuk, és, hát, társadalomformáló ereje is van neki.

2015. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!