Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy most mi van? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki mindig vegyes érzelmeket vált ki belőlem. Néha bírom, tetszik meg minden, néha meg nem. De a lényeg az, hogy soha nem tudom eldönteni, bejöhetek- e neki. Ha suliban összefutunk, látom, hogy figyel rám, engem néz, meg szoktunk azért beszélgetni is. Tök kedves, meg rendes velem, csak az idegesít, hogy van még egy csaj az évfolyamban, akivel épp így viselkedik, talán még jobban be is akar vágódni nála! Most akk mi van??? Tetszhetek neki?

2014. nov. 26. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
ez a baj veletek nőkkel. mindent tùl cifráztok.
2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tessék??
2014. nov. 26. 21:24
 3/9 anonim válasza:

Ne tőrődj az 1 válaszoló válaszával!

A kérdésre kitérve:

fejtsd ki,hogy példul amikor beszélgettek,akkor miről,stb.ilyeneket irjál le,mert ennélkül,csak a gondolat olvasok tudhatják!

2014. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrét téma nincs, de ha talizunk és váltunk egy két szót akkor általában az adott helyzetről stb.
2014. nov. 27. 15:46
 5/9 A kérdező kommentje:
és akk szerintetek foglakkozzak a másik csajjal? De ha beszélgetünk, akkor mindig nagyon figyel, nézi a szemem stb. Nem tudom mitévő legyek..
2014. nov. 27. 15:48
 6/9 anonim válasza:

Kort lécci :)

De amúgy ha előbb mondod el neki hogy tetszik neked ő akkor több esélyed van mint annak a csajnak :) Szóval holnap mész és megmondod neki :D

2014. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a biztatást, de nincs merszem :D ,meg szerintem a fiunak kéne először megmondani, hogy tetszek e neki :)))
2014. nov. 27. 20:56
 8/9 anonim válasza:
Ezt csak úgy érheted el ha elmondod neki :/ Chaten is jó :)
2014. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem NE mondd el, nem szabad... Ciki helyzetbe is hozhat, és ráadásul elvágod nála a férfiösztönt... privátba segíthetek még, ha gondolod, írj nyugodtan. Egyébként meg szerintem várj vele.. Néha te is keresd meg. Hány évesek vagytok? Járjatok egy társaságba moziba, kávézni, kocsmába, koncertekre... Akkor biztos összemelegednétek kicsit, és te is el tudnád dönteni, hogy tetszel-e neki.
2014. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!