Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy tetszem egy olyan srácnak, aki abszolút nem az én "súlycsoportom"?

Figyelt kérdés
Ő rendszeresen edz, helyes, kedves, intelligens, aranyos és hasonló gondolkozású...én nem vagyok különösebben szép, az alakom legjobb esetben is csak átlagos és úgy érzem, hogy nem vagyok neki elég. Szóval nem értem, hogy mégis mi ez. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ez most azért van, mert a srác leértékeli magát és azt hiszi, hogy én az ő súlycsoportjában vagyok?
2014. nov. 22. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt simán létezik ilyen, másrészt lehet, hogy te értékeled le magadat.
2014. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges ilyen.
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Derísd ki hogy ô mit érez irántad .Vagy nem tudom.
2014. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, nem tudom, mit csináljak...minden nap beszélünk, meg szokott sms-eket küldeni, mondta, hogy szép vagyok, meg olyasmiket is szokott kérdezni, hogy pl hány barátom volt eddig stb. Még nem találkoztunk élőben, de tervbe van véve és szokta is mondani, hogy már várja. ^^ Csak szeretném tudni,hogy egyáltalán mit várjak a találkozótól, meg hogy hogy viselkedjek. Szerintetek jobb lenne idővel megkérdezni, hogy mit talál rajtam olyan érdekesnek, vagy csak tegyek úgy, mintha tök természetes lenne, hogy érdeklődik irántam?
2014. nov. 23. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!