Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi járhat a fejében? Egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében? Egyik nap romantikusan viselkedik, máskor meg van, hogy 2 naig hozzám se szól. Tetszem neki? Vagy csak barátnak akar?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 15:56
 1/7 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy tetszel neki csak valamiért nem mer lépni bár nem lehet tudni.
2014. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad, hogy romantikusan?
2014. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közel áll amikor beszélünk, megölel,puszit ad amikor más barátainak soha és hasonlók.
2014. nov. 20. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, ha kérhetem. Nemetek? Korotok?
2014. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 14 lány, ő 15 fiú
2014. nov. 20. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem akar tőled. Gyakorol. Ismerkedik - nagyon okosan teszi! - női nemmel. Tanul, hogyan lehet meghódítani a csajt. Bár több ilyen lenne, és kevesebb, ezen az oldalon nyavalygó, töketlen fiú.
2014. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A francba! Az előzőt egy másik kérdéshez szántam. Bocsi.

Szóval itt most az a helyzet, hogy a fiú néha ráránt. Utána egy ideig elvan magával, nem érdekli a női nem. Aztán amikor megint "feltelnek a raktárak", akkor újra fogékonnyá válik a női bájakra.

2014. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!