Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek összejönni egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek összejönni egy 21 éves lánnyal én csak 16 vagyok. Ez mennyire gáz? Mennyire zavarna titeket lányok?

Figyelt kérdés
Kicsit éretlennek érzem magam hozzá. Magasabb vagyok nála meg minden, de úgy értem, hogy pl a szakállam még nem kezdett el nőni meg stb. :D Tanácsokat tudnátok adni? Ő eddig öt fiúval volt együtt én csak egy lánnyal és kicsit félek, hogy nem fogom tudni kielégíteni majd.

2014. nov. 27. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
háát biztosan több és nagyobb a tapasztalata, de semmi baj, 1 próbát megér! Tanulsz :D
2014. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Abbol amiket irtal mar lejott , hogy igen , eretlen vagy ...
2014. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ez hogy jött le neked? :) Az a baj, hogy ezzel nem a kérdésre válaszoltál csak internet huszár voltál, de csak nyugodtan :)
2014. nov. 27. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha a lány is benne van, akkor oké. Úgy értem, ha neki jó, és ő is össze akar jönni veled. Nyilván ő is tudja, hogy benne van a pakliban, hogy te még nem vagy tapasztalt.
2014. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha megvan köztetek az összhang, jól megvagytok akkor nem számít hogy mi lesz.

Korodból adódóan valószínűleg tudja (gondolja) hogy nem vagy annyira tapasztalt, de ha ennek ellenére se zavarja akkor te ne parázz ezen, csak törődj vele, szeresd, kényeztesd és legyetek nyitottak és beszéljetek.

Ha a kommunikáció működik köztetek, akkor akár aktus közben is tud segíteni neked, irányítani, hogy neki mi a jó, hogyan csináld, és nem lesz gond, ne aggódj :)

2014. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy szeret és én is szeretem :) Nagyon köszönöm a válaszokat lányok/srácok!
2014. nov. 27. 11:34
 7/13 anonim ***** válasza:

én 19 évesen próbálkoztam egy 16 évessel, akkor is rettenetes volt a végeredmény, most 22 felé járva nem mennék bele. semmiképpen.


viszont! ez én vagyok. ha az a lány, akivel te összejövő félben vagy, benne van a dologban, ő is nyitott erre és szeretné, akkor nem kellene azon aggódnod, hogy éretlen vagy hozzá. ő eldöntötte, hogy nem és pont. ne akard helyette kitalálni, mi jó neki :) az ágyban meg nyilván számít arra, hogy nem vagy túl tapasztalt, de valójában ez nem akkora gond, mint hiszed. ha odafigyelsz rá és a visszajelzéseire, nyilván ha nem is elsőre, de némi összeszokás után nem kellene gondnak lennie :)

2014. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha összejön akkor nagy élvezetek várnak rád:)
2014. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már alig várom az élvezeteket persze, ha összejön :D
2014. nov. 27. 12:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Szorítok neked:)Én is voltam tizenévesen egy idősebb nővel,és iszonyat jó volt.Addig csak velem egykorú csajokkal volt alkalmam szexelni,de vele egészen más volt.Adjál neki:)
2014. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!