Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Mennyire nehéz összejönni egy amerikai állampolgárral és odáig eljutni vele hogy abból házasság is legyen (lánnyal)?

Figyelt kérdés

Aki átélte a helyzetet az válaszolna pár kérdésemre?

1.kimentél amerikába.Hol találkoztatok először?Most olyanokra gondolok hogy bulizóhely stb.vagy ismertétek egymást már társkeresőn,hogy lenne célszerűbb?

2.Ha még nem tudja hogy nem vagy amerikai állampolgár,és később derül ki,hogyan reagál rá,kell félni attól hogy emiatt nem akar majd veled élni?

3.Aki New York Cityben jött össze majd házasodott,ott milyen nehéz normális lányt találni?most olyan lányokra gondolok,akik nem húznak le nem csak a pénz miatt vannak veled stb.?(csak mert én is ott akarok majd NYC).

4.Hány hónapig éltetek együtt amikor megkérted a kezét,illetve hány évesek voltatok akkor.(F?,N?)

5.Minden találkozásotoknál mit/miket vittél neki ajándékba?

6.Melyik az a tökéletes alkalom amikor megkérted a kezét?

7.Hogyan reagált arra mikor megkérted?

8.Gondolnak arra hogy csak azért kellesz nekik hogy állampolgár lehess?(negatív értelemben).

9.Milyen közös programotok volt együtt házasság előtt,most olyanokra gondolok hogy körbe vezetett az egész városban,mozi,táncolás,nyaralás.

10.Ez lehet hogy nem ebbe a kategóriába tartozik,de amíg nem volt zöldkártyád tényleg ő tartott el?De gondolom nem csak a saját pénzéből hanem te is adtál bele nem?



2014. aug. 25. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 11.Mikor történt az első csókotok?
2014. aug. 25. 23:09
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11: Mi van?
2014. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom interneten ismerkedett össze egy ottani sráccal 1-2 éve, élőben egyszer vagy talán kétszer találkoztak amikor a srác meghívta magához és ennyi, de állítólag összeházasodnak hamarosan. Pontos részleteket nem igazán tudok.
2014. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonom Norvégiában talált magának amerikai állampolgár feleséget.

Egy barátnőm ismerőse társkeresőn. Most nyáron kiment a sráchoz Texasba, két hónapot együtt töltöttek ott és megkérte a kezét (előtte gondolom sokat leveleztek).

Részleteket viszont nem tudok.

2014. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló,

Az van hogy sűrgős választ várok olyanoktól akik amerikai állampolgár lánnyal jöttek össze és később abból házasság lett csak feltettem azokat a kérdéseket amikre még inkább kíváncsi vagyok.

2.válaszoló,

Köszönöm :D

2014. aug. 25. 23:20
 6/12 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak is köszönöm szépen a választ.Lehet én is interneten keresztül fogok ismerkedni amíg ki nem megyek amerikába.
2014. aug. 25. 23:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Most kamuházasságot akarsz és így szerezni zöldkártyát vagy valamiért csak szimplán amerikai feleséget szeretnél? Az előbbiről gyorsan mondj le. Nagyon szigorúak az ellenőrzések és nagyon ritkán tudják átverni őket. Ha mindenáron ott akarsz élni és nem tudsz szerezni vízumot, menj ki és dolgozz illegálisként. Az egy nehéz, de járható út, nem úgy, mint az érdekházasság...
2014. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu házasságról beszélek rendes házasságról.
2014. aug. 26. 10:19
 9/12 anonim ***** válasza:
De akkor miért fontos, hogy amerikai állampolgár legyen?
2014. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már leírtam korábban is hogy akik amerikai állampolgárral jöttek össze utána ugyanazzal az amerikai állampolgárral jutottak el a házasságig is feltettem 11 kérdést amikre kívácsi vagyok és egy pár kérdésemre tudnak is válaszolni biztos hogy átéletek egy néhányat amiket kérdeztem.Mert én is amerikai állampolgárral szeretnék házasodi de először csak együtt lenni vele.
2014. aug. 26. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!