Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy próbáltok a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy próbáltok a kiszemelt lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Természetesen, ha a lányon is látjátok, hogy nincs ellenére.


Köszönöm a komoly válaszokat


19L


2014. nov. 21. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda megyek hozzá meghívom valamire és beszélgetni kezdünk! Ennyi! Nincs ebben semmi bonyolult!
2014. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, ugy nem mukodik ha en szemelem ki, csak forditva :)


Ha latom rajta hogy nincs ellenere, akkor odamegyek es megszolitom, a tobbi mar nem nehez (ha valoban nincs ellenere).

2014. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban látjuk hogy nincs ellenére,ez fontos tényező,akkor odamegyünk hozzá és elkezdünk beszélgetni vele és kiderül minden.De ha valóban egyértelmű a dolog,akkor. :) vagyis én ilyen vagyok sajnos...
2014. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már sehogyan. Próbálkoztam ezzel és teljes kudarc volt, akárhányszor akartam valakivel összejönni. Pedig tessék elhinni, hogy nem a nagyszájú, bulizós cicababákért vagyok oda, sőt...! (csak rendes lányok érdekelnek)

Egyszer, azaz egyszer voltam kitartó is, nagyon-nagyon megbántam mert csak magamból csináltam hülyét. Szóval ez a "küzdés" a másikért egy hatalmas lópénisz. Ha nem kellek neki, akkor sem fogok, ha kitartó vagyok, csak magamat alázom rommá.

Ezentúl hacsak nem a lány kezdeményez nálam, nem fog semmi történni.


23/F/csalódott


(egyébiránt mindig őszinte voltam és kedves - ez is hiba volt...)

2014. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, ez olyan, mintha én írtam volna. Nálam is egy a zegyben ez volt, csalódtam és képtelen vagyok megbízni a nőkben. Nem tudom, hogyan tudnék ebből kijönni... 24/F
2014. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!