Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 év körüli fiúk, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli fiúk, milyen számotokra egy tökéletes lány és kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes ember nincs, de ha lenne is tökéletes nő, én nem vagyok tökéletes férfi, így dobna egy idő után...

Amit azt hiszem el várhatok, a legalapabb dolgok, a tisztesség, erkölcsösség, őszinteség, hűség és ilyesmik. Külsőre meg hogy ne legyen olyan nehéz mint én(80 kiló körüli) és valami szépet, számomra szexit lássak benne.

Igazából a nők nagy része tud szép lenni, a belsővel szokott hiba lenni.

2014. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan 20 éves vagyok,de már inkább nőt keresek,mint lányt,vagyis nálam idősebbet,vagy velem egykorút.

Tökéletes? hmm ha nem tökéletes,úgy tökéletes.Ha van benne valami egyedi,különleges,hasonlít rám,végtelenül őszinte,komoly,nem társasági ember,van stílusa,egyénisége.

2014. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Aki tökéletes az nekem már nem kell, mert unalmas, s hát egy halott ember".
2014. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Tökéletes leányzó:

- jóindulatú

- hűséges

Elítéli a megcsalást. Hisz a monogámiában.

- gazdag a szexuális fantáziája

Nyitott az új dolgokra, nem prűd, ugyanakkor nem kell harmadik fél, vagy beteg dolgok (állat, kaki stb).

- szenvedélyes

Ki meri fejezni a testével (is) az érzelmeit; teljesen átadja az érzékeit annak, amit épp csinál.

- intelligens

Lehet vele az élet dolgairól beszélgetni, konstruktív kritikát képes fogadni és adni is.

- érzelmes

Sokat jelentenek neki az apró kis érintések, simogatások és összebújások mer beszélni az érzéseiről, érzelmeiről.

- igényes

Stílusosan, nőiesen néz ki, nem - vagy csak kicsit, ízlésesen - sminkeli magát, kulturáltan étkezik, ápolt.


Külsőre pedig legyen hosszú haja, nőies alakja, arca, mindene. :'D


A kapcsolatunk pedig megértésen, összhangon, bizalmon és vonzalmon alapul; sok beszélgetéssel, sétálással-andalgással, szeretkezéssel és egyéb más közös programmal. Nincs kinyilatkozva, hogy mi most "örökkönörökké" meg stb, de mindketten szeretjük egymást és törekszünk arra, hogy minél tovább boldogok maradhassunk együtt. Ennyi lenne egy tökéletes kapcsolat számomra.


Fiatalabb vagyok a feltüntetett kornál, de nincs olyan messze.

2014. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes lány, ahogy tökéletes kapcsolat sem. Viszont ez a kérdés tökéletesen értelmetlen.
2014. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!