Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok és van egy nagyon kedves lány ismerősöm. Körülbelül 2 éve ismerjük egymást de igazán egy éve lettünk nagyon jóban. Sok közös programunk és emlékeink vannak és mindig nagyon jól éreztük magunkat egymás táraságában de semmi komolyabban nem gondolkoztunk, legalábbis szerintem.

Külföldre kellett utaznom tanulmányaim miatt egy évre, és sajnos nem tudok hazamenni ez idő alatt ezért igazán nem is nagyon szerettem volna kapcsolatot.

Az első három hétben jól éreztem magam sok problémám nem volt. Folyamatosan beszéltünk tovább ugyan úgy. Kis idő elteltével azonban elkezdtem rajta kattogni, hogy mi lett volna ha… Nagyjábolt két hónap mulva kiváncsiságomból adodóan megkérdeztem tőle, hogy el tudna-e velem képzelni komolyabb kapcsolatot. Igennel válaszolt, bár azt kell róla tudni, hogy nagyon nehéz belőle érzéseket kicsikarni és elég zárkozottnak is mondható érzelmek terén.

Jelenleg is folyamatosan beszélünk és eleg jó a kapcsolatunk. Nagyon kedves és nagyon szeretem, és úgy érzem miatta ki birnám ezt az időt is amit itt töltök.

De sajnos néha nem egyszerű vele, mivel ahogy említettem előfordul hogy néha elég nehezen értelmezem mire is vágyik igazán.

Elmondása szerint ő is adna egy esélyt ennek és amikor haza megyek ő is szívesen kiprobálná mi sülhet ki ebből az egészból.

De sajnos még néha így is kétségeim vannak felőle…

Néha számomra nem a legkönnyebb ez a helyzet és van, hogy úgy érzem, mintha nem én lennék az igazi számára.

Köszönöm, hogy elolvastad és köszönöm előre is ha leírtad a véleményed.



2014. nov. 26. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyenek kétségeid. Én most perpillanat vagy 1000x durvább, és megfejthetetlenebb lányt ismertem meg, a fél karomat adnám ha ilyen barát(nőm) lenne mint neked, aki belemenne a dologba..
2014. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért ennyire zárkózott, mert még nem egyértelmű a dolog, csak kerülgetitek. Nem?
2014. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én elég egyenesnek mondanám magam, és probálom nem kerülgetve tudtára hozni amit érzek. Nem kízárt persze, hogy számára nem egyértelmű de én megteszem a tőlem telhetőt.
2014. nov. 27. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármennyire is vagy egyenes ez a helyzet akkor is bizonytalan. Sokáig leszel távol, addig bármi történhet. Nem akarja beleélni magát fölöslegesen.
2014. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy azért ilyen zárkózott az érzelmek terén, mert már sokszor csalódott, sokszor megbántották. Szerintem bizonytalan, mert nem akarja, hogy ebből is pofára esés legyen.
2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2014. nov. 29. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!