Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pandra92 kérdése:

Mit akar tőlem, illetve akar-e valamit? Csak kedvel, vagy van valami e mögött?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, ő 30/F és a tanárom. Régóta érdeklődöm iránta, még van egy évem a suliban, új tanár, idén jött...

Rettenetesen kedveltem először csak a tanítási módja, a viselkedése miatt, aztán mint ember is elkezdett érdekelni, szivesen beszélgettem vele. Úgy három hete nézek rá "úgy" Gyakran mosolyog rám, minden órán, amit nekem tart engem néz, velem tartja a szemkontaktust, amint meglát gyönyörűen mosolyog, szabadidejében velem marad, beszélgetünk. Néha hangosan, több ember előtt megjegyzéseket tesz a természetemre, a jellemere, amik mindig pozitívak, úgy érzem nem szivesen búcsúzik el tőlem, nagyon érdeklődő, viccelődik velem, a lyukas óráimban beülök az óráira, és ott is folyton engem néz. Tetszhetek neki? Lehet, hogy mint tanár (és nagyon jó, érett, felelősségteljes) tanár, később talán szeretne tőlem valamit, ha végeztem a suliban? Nincs barátnője, sem felesége. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. nov. 27. 16:44
 1/10 anonim válasza:

Tuti hogy felkeltetted a figyelmét ..:))

Ha rendes veled és ha szeret veled lenni és te is szeretsz vele lenni akkor én megpróbálkoznák (persze a te helyedbe) ... De viszont kicsit óvatosnak kell lenned vele ezalatt úgy értem hogy nem most azonnal menj elé és mond meg neki hogy nem-e akar veled egy komoly kapcsolatot neem .. hanem finoman szép lassan ne siessétek el a dolgot azaz ismerjétek meg egymást jobban és ha meg már annyira megbízol benne akkor elmehettek moziba, színházba vagy nem tudom hova és ha már tényleg biztos vagy abban hogy szeretnél vele komoly kapcsolatot és ha elhív egy randira akkor simán elmehetnél vele és összejöhettek .... csak azért mondom hogy óvatosan ezzel a dologgal mert gondolom senki sem akarja hogy csak "arra" keljél neki ...

Sok sikert! :)

2014. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok pedagógus etikai kódexszel előjönni, mert biztos ez a tanár nem ismeri. Amit tesz erkölcstelen és minősíthetetlen.

El kellene távolítani az iskolából.

2014. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Válaszoló1: nem járkálhatunk szinházba, gyanut kelthetne már az is ha csak túl sokat látnak vele. Az emberek kombinálnak, nem akarok bajt sem magamnak, sem neki. De köszönöm, megfogadom a tanácsodat, mert előfordulhat hogy mindent félreértek.


Válaszoló2: semmit nem tett. Nincs sem flört, sem semmi szexuális jellegű dolog a viselkedésében, csupán figyelmesség, és kedvesség, előfordulhat hogy maximálisan félreértem.

2014. nov. 27. 20:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha nem lennék a diákja, márpedig egyszer nem leszek, semmi kivetni való nem lehetne a dologban. Én úgy érzem talán, ha akedvelne is engem, próbálja nem kimutatni, távolságot tartani, már amennyire lehet. :) nem skatulyázható be valaki általánosan egy perverz valakinek. Cseppet sem úgy viselkedik. A kapcsolatunk szimpátián alapul, nem fizikai dolgokon. Soha nem ér hozzám.
2014. nov. 27. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem tanít és nem zavar a korkülönbség akkor lassan de biztosan merj nyitni felé ;) hajrá:)
2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De tanit. Mert a tanárom.
2014. nov. 27. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el
2014. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdekled. :)

Kérdés, hogy más lányokkal hogy viselkedik. Hogy tapasztalod, csak veled ilyen? Ha minden alkalmat megragad, hogy beszélgethessetek, sokat néz rád, folyton neked magyaráz, feltűnően kedves veled, és másokkal nem ilyen, akkor saját tapasztalataim alapján azt kell mondjam, hogy igen, tetszel neki. ;)

2014. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy bár mindenkivel rendes, velem különösen. Csak ugye, ez olyan elképzelhetetlen. Jó nagy suli, jár oda 400lány.
2014. dec. 1. 05:23
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező, velem is pontosan ugyanez volt a helyzet. Mintha az én történetemet írnád le. Velem is mindig különösen figyelmes volt az egyik tanárom (aki tetszett nagyon nekem). Másokkal is kedves volt, de velem még inkább. Próbálta finoman csinálni, de akadtak, akik arra gyanakodtak, hogy biztosan tetszem neki. Becézgetett állandóan, amikor nem volt időm ebédelni, vett nekem kaját stb. Így ment ez 12-ig. Utána elballagtam, s eltelt 3 év. Azóta sem történt semmi, bár amikor találkozunk mindig ugyanolyan kedves, köszönésképpen megvakargatja a fejem pl. Nekem még mindig tetszik de nem igazán tudom mit tehetnék.
2015. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!