Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heteró fiuk! Ti megengednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiuk! Ti megengednétek, hogy egy meleg fiú, aki a legjobb barátotok ölelgessen, meg akár arcon pusziljon? Illetve ti is átölelnétek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam aki a legjobb barátom, és én vagyok neki is a legjobb barátja, fiú, aki nagyon bejön nekem és szerelmes is vagyok belé. Suliban folyton együtt vagyunk, egymás mellett ülünk, összenézünk (talán szemezünk). Folyton csetelünk, nincs barátnője és nincs lány ideálja (még nekem is van xd) stb. Szoktam neki sütni. A múlthéten osztálykiránduláson ittam, és alkoholos állapotban, amikor visszamentünk a szobánkba, akkor bizonygattam neki, hogy mennyire helyes és mondtam h bejön nekem stb. Elmondtam neki mindent... Ő nem ivott!! De nagyon aranyos, kedves és türelmes volt, addig fenn maradt amíg nem aludtam el, levette az órámat, feltette az ágyra a lábamat stb. Megmondtam neki h meleg vagyok, h imádom őt. Másnap és azóta is úgy viselkedünk mintha mit sem mondtam volna. Bár nem merek vele összenézni ugyanúgy, mert félek, h mit fog csinálni... h reagál :'( Ti hogy viselkednétek heteró fiúk?? Lehet esély h ez a fiú meleg? Mert am ma egész nap olyan fura volt... és nagyon mélyen gondolkodott is... bár folyton így tesz... de ma még inkább. Vajon min rágja magát szerintetek? A barátom marad? És am már volt, h a kardigánját is odaadta mert nagyon fázós vagyok. Am nagyon feminim vagyok... meg eléggé "b-u-zisan" szoktam viselkedni.

17/f/meleg(/passzív lennék)

Köszönöm, hogy elolvastad és hogy civilizáltan és kedvesen értelmeset válaszoltál. :)



2014. máj. 14. 21:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
én semmi esetre sem engedném neki, bármennyire is jó barátok vagyunk. maradnék azon a szinten, ahogy a barátok viselkednek egymással
2014. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Hát akármennyire jó haverom, akkor is a lányokat szeretem. Én azt csinálnám ha nem akarná hogy bárki tudjon róla, csöndbe maradnék de akkor ne rajtam élje ki az ilyesmi dolgokat
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

ölelgetés, puszilgatás férfiak között már túl lő a barátságon - hetero férfi nem engedné.

A leírás alapján nagyon törődik veled, és én nem hiszem, hogy 100% hetero

2014. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
szerintem meleg, csak nem vagy az esete, és nem meri megmondani...
2014. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

Legközelebb irt ki hogy langyi vagy, elkezdtem olvasni a buzgo kérdésed...

Beszélj vele.

2014. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szóval úgy gondoljátok h meleg lehet? És most mit kéne tennem?
2014. máj. 14. 22:45
 7/27 A kérdező kommentje:
Kedves Ötödik!:) és mit mondjak neki? Hogy kezdjek el vele beszélgetni? Nem merek még a szemébe sem nézni, felé fordulni... :'(
2014. máj. 14. 22:47
 8/27 Glam Maarco ***** válasza:
97%

Ha tényleg annyira jó barátok vagytok akkor nem fogja érdekelni hogy meleg vagy. Ilyen az igaz barátság :)

Vagy ő is meleg. De ha így van, azt idővel biztos el fogja mondani Neked.

2014. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

És vajon mennyi idő múlva? :'(

Vajon fog ő kezdeményezni beszélgetést? Vagy nekem kell majd?

2014. máj. 15. 08:53
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez kicsit furcsa.. Szerintem nem meleg amúgy.
2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!