Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a barátommal és pár napja lebukott hogy kb.7 társ keresőn regisztrálva van ahol találkzgatni akar másokkal, illetve azon kívűl 2 ismerős csajnak írogat rendszeresen, hogy nem adja fel még meg nem fekteti őket. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elzavartam és ő váltig állítja, hogy engem szeret és hogy be fogja bizonyítani. Nem értem mit akar ezetk után bizonyítani? Szakítottam vele. Jól tettem?
2014. szept. 18. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tetted.
2014. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jól tetted. Bizonyított volna eddig, a kvaannyát.
2014. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
100%

2!

ez velős és tömör!!!


jól tetted!

2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted és legyél erős, ne fogadd vissza. Lehet, hogy lesz amikor úgy tűnik h valóban te kellesz neki, de később megint megeshet hasonló.

Nekem a volt barátom másfél év járás után bukott le hasonlóan.

Szakïtottunk, de kitartó volt és visszafogadtam. Pár hónapra rá ismét lebukott csak máshogy, akkor találkozott is egy csajjal.

2014. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted!! Az én barátom is irogat 1 csajnak (mindig törli a beszélgetést,de én már láttam párat..) valahogy lebuktatom és kidobom
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Eszem ágában sincs vissza fogadni, keresgéljen a "szemétdombon" ahogy eddig is tette.
2014. szept. 18. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ebből a tanulság? Az ilyeneknek mindig is volt és lesz valakijük.
2014. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Urszi ***** válasza:
Ugyanez csinálta velem is...Csak fel év után vissza fogadtam.Sose tudtam ezután megbizni benne. Már nem vagyunk együtt.Ne engedd vissza soha többet!!!! Jó tanács!
2014. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!