Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gaz ha meg nemvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha meg nemvolt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

15/l

Mindenki ilyen idosen volt mar fuvel faval es nem szeretnek azok a lanyok koze tartozni persze lehet hogy egoistan hangzik de mar paran beprobalkoztak de mindig nem-et mondtam mert nem tetszett vagy nem szerettem. Ebben a korban szerintetek nem "gaz", hogy nem fekudtem le senkivel es nem is volt kapcsolatom senkivel?

Fogyatekos valaszokkal kimeljetek.

Elore is koszonom:))



2014. nov. 17. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ultra mega ciki nagyon gáz. Nem szégyelled magad?
2014. nov. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék azok a lányok közé tartozni" De mégis felmerül benned a kérdés, hogy gáz-e, tehát valamilyen szinten frusztrál téged. De hogy a kérdésedre válaszoljak, nem gáz, ennek kéne normálisnak lennie.
2014. nov. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Egyik barátnőmnek 16 évesen volt az első, másiknak 10, nekem 22.

2014. nov. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Az a gáz, ha ezt valaki gáznak tartja. Csak azért ne ugorj bele a dologba, mert már mindenki más kipróbálta. Egyébként is: lehet, hogy csak felvágnak vele, mert az olyan menő, közben meg még nem is voltak pasival. Vagy ha mégis: mi abban a kunszt? Dugni mindenki tud. Aztán van aki meglepődik, amikor 16 évesen teherbe esik, vagy összeszed valami betegséget, mert nem akarta, hogy kicikizzék emiatt... Szóval ne aggódj, mindennek eljön az ideje. Érezni fogod, hogy mikor.
2014. nov. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy legalább 30 éves vagy. Rákattintok erre látom, hogy feleannyi.

Egyáltalán nem gáz. 20/L

2014. nov. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tizenévesek között ritka a komoly kapcsolat. :) Mégha nehéz is beismerni.
2014. nov. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban. Hát figyelj. Még bőven kerülnöd kellene a kapcsolatokat, főleg az olyanokat ami már felnőtt kapcsolat. A volt barátnőm is ennyi idősen esett bele egy komoly kapcsolatba, majd a pofára esés után nem tudta rendesen feldolgozni. Hát gyakorlatilag oda jutott, hogy semmit sem ér az élete és családja sincs már 30 éves létére. Fűnek fának odaadja magát és közben sír, hogy mindenki csak ki akarja használni. Egy csöpp szeretetért képes volt lefeküdni valakivel. Volt legalább 20 pasija már eddig. A jót meg sajnos a sok csalódás miatt nem tudja értékelni és tönkre teszi. Fiatal vagy még nagyon ahhoz, hogy tartalmas kapcsolatod legyen és a csalódást is nagyon megszenvednéd ami akár az egész életedre negatív hatással lehetne...

26 F

2014. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szégyellheti magát az a lány, aki ilyen gyerekkorban, mert ez még az, lefeküdt fiúval!!! Legalább 18-19 éves korig lehetett volna várni!! Üzenem a többieknek!
2014. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!