Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen kapcsolati voltak eddig? Mik a tapasztalattok, meddig tartott?

Figyelt kérdés

14éves voltam és ő is.

1napot voltunk együtt , csak csók volt.

Ő volt az osztály szépe , minden fiúnak ő kellet.

Barna haj, barna szem , test-arc csodálatos.

Szakítás oka: Egyszerűen gyökér voltam, csak jól esett hogy nekem sikerült.


15évesen

volt 3 hónapos kapcsolatom , sex nem volt , tapi igen.

"Szőke haj, zöld szem, karcsú test".

Szakítás oka: Nem szeretem annyira, nem tudtam fel vállalni.



3-4napjával később...


Nagyon rámenös voltam , szüzességem el vesztésére mentem.

Ő vette el a szüzességem , én voltam neki a 8-akivel le feküdt. 8hónapig tartott , 19éves volt én meg 16 töltöttem. 2nap alatt meg is fektettem.

"barna haj , barna szem, arcra nagyon szép , nem volt se vékony se kövér.

Nagyon szerelmes voltam , szakításunk oka: családja nem engedte hogy együtt legyünk, volt barátja vissza jött , meg kérte a kezét.



1évig majdnem nem is volt senkim se, nem is akartam senkit.


Majd meg ismerkedtem egy 26éves csajjal , de úgy nézett ki mint egy 18éves.

Nála nagyon sokat bénáztam , nem mertem le kapni sem.

Máshogy kezeltem , szívére és nem a bugyijára hajtottam.

7hónapig nem is volt semmi ki is használt , majd a bugyijára mentem, egyből más lett a helyzet.

Sex itt sem volt , de petting , orál igen.

13hónapot voltunk együtt "mint nagyon jó barátok" nem jártunk , sokat tanultam itt.

szűz és szűz is maradt meg dönthetetlen.

Barna haj,barna szem, arcra átlagos,teste 10/10 nincsenek rá szavak.

Szakításunk oka : Nem szeretem már semmilyen szinten, nagy féltékenysége, és a sok vita.



1hónapal később...


Meg ismerkedtem egy 18éves csajjal , első vagyok akivel jár , és akivel le feküdt.

3,5hónapja vagyunk együtt , fekete haj, kék szem, test-arc átlagos.

Nagyon szeretem és ő is viszont engem.



Szépnek nem mondhatnám magam, sőt inkább csúnyának.

Alkatom : Kicsit mackos, barna haj, változó szem szín "Zöld, kék, szürke". Kancsalságom ellenére nem volt baj a csajozással. "Műtétel korrigálva lett"



2014. nov. 28. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen nem volt még soha életemben... :/

23/F

2014. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leírom:

16 éves koromtól napjainkig:

Próbálkozás, majd elutasít a külsőm miatt (ez rengetegszer elismételve)

Itt vagyok szűz 28 évesként úgy, hogy még csak egy randim sem volt, és eddig minden lánynak a kinézetemmel volt a baja. Na igen, én tényleg ronda vagyok.

2014. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2# nem hiszem hogy nem tudnál magadnak találni valakit. Én a kancsalságom miatt tényleg elég csúnyának mondhatnám magam. De mégis sikerült csajt szereznem , engem is utasítottak vissza. De önbizalmam akkor is van, sőt rengettek. Most már nem vagyok kancsal , sokkal könnyeben megy a csajozás:) most már merek más szemébe nézni.
2014. nov. 28. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet magas vagy. Én olyan alacsony, hogy a legtöbb nő magasabb nálam, ami alapból kizáró ok. És tudvalevő, hogy még az alacsony lányok is magas pasit akarnak. Én törpe vagyok, akit minden lány gyűlöl, és akkor a testalkatról valamint az arcomról nem is beszéltem.
2014. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen magas vagyok , de a bátyám pedig alacsony akár egy törpe. De neki is volt egy pár barátnője,most van egy élet társa 10éve vannak együtt. Van egy 7éves kis fiúk is szintén törpe akár az apja.
2014. nov. 28. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg több száz lánynál próbálkoztam már és mind csak azt tudta rám mondani, hogy undorító, ocsmány és ronda vagyok. Így meg lehetetlen barátnőt szerezni. Nem is érdekel már az egész, feladtam, hogy valaha is lesz valakim, mert elegem van a sok megalázásból.
2014. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia akkor osszegzem ahogyan te is :)

14 evesen baratom 17. 7 honapig tartott azt hittem szerelmes vagyok de aztan rajottem hogy az addigi csunya lanyt eszrevettek. Szakitas oka: o mar tobbet akart meg pettinget se engedtem.


15 evesen baratom 18. 9 honapig tartott. Itt is azt hittem hogy szerelmes vagyok de aztan kesobb rajottem hogy neg sem.

Szakitas oka: messzire ment egyetemre.


Elkezdtem fogyokurazni leadtam rengeteg kilot..csinos lettem. Tobben eszrevettek.

16 evesen o 21. Eletem elso hatalmas es mindent elsopro szerelme. Vele veszitettem el. Szamomra o volt az igazi. 4 honapig tartott.

Szakitas oka: Folyamatos hazugsagok es ereztem hogy neki a bulik es a haverok fontosabbak mint en.

Ezt egy evnyi egyedullet es szenvedes kovetett. Folyamatosan feltunt magajoz edesgetett majd ellokott magatol. ez igy ment 1 evig!

17 evesen az elobb emlitett srac megkeresett es tenyleg ugy ereztem komolyan gondolja. Masfel honap egyuttlet utan szakitott velem. (vagyis nem keresett ) Masnap kirakta egy lannyal hogy kapcsolatban van akit 2.5 honap utan eljegyzett. A lany velem idos de nem magyar ( ne kovezzetek meg nem vagyok rasszista csal az onbecsulesemnek nagyon rosszat tett). Lelkileg osszetortem de azota talpra alltam es rengeteget tanultam ettol a fiutol.. hogyan kell kiszurni a szemet ferfiakat. Azota 18 eves fejjel jobban megfontolok mindent :)

Kedves Kerdezo engem se befolyasolt a kancsalsag... par hete majd meghaltam egy kancsal fiuert. Nem az erdekelt mert egyebkent gyonyoruszep zold szeme van es helyes :) csak neki nem kellettem :)

2014. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*14évesen

-alacsonyabb nálam, nagy barna szem, barna haj

-csók

-2,5-3hónap kb.

-csak fellángolás volt, nem szerelem:)

*15-16évesen

-21éves, kék szem, dreadlock, +20cm neki (magasság)

-elvette a szüzességem

-több mint fél év

-borzasztó féltékeny volt._.


Jelenleg itt tartok.:)

16l

2014. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, korábban jó szar kapcsolataim voltak:D


1. 19 évesen, 4 hónapig tartott. 6 hónappal volt idősebb nálam. 190 centi magas, barna hajú, zöld szemű, átlagos testalkat.

Szakítás oka: ő szakított miután először lefeküdtünk. Direkt szűz lányokra ment és csak szexet akart.


2. 19 évesen, 10 hónapig tartott. 1 évvel volt fiatalabb nálam. 176 centi, Sötétbarna haj, barna szem, borosta, nagyon vékony testalkat. Ő meg is kérte a kezemet.

Szakítás okai: én szakítottam vele 2x is a beteges féltékenysége miatt, de én marha visszafogadtam, mert esküdözött, hogy megváltozik.

A legutolsó esetnél összevesztünk, aztán megcsalt, majd felpofozott amikor emiatt szakítottam vele. Visszaütöttem, veszekedtünk még egy sort, próbált zsarolni érzelmileg, de nem jött össze. Elhagytam.


3. 23 évesen, 1 hónapig tartott. Ő 27 éves volt, 195 centi, szőkésbarna haj, zöld szem, mackós testalkat.

Szakítás oka: az első szex nagyon rosszul sült el köztünk. Ő nem akarta újra megpróbálni. Aztán kifogásokat keresett a találkozásra hogy megbeszéljük a dolgot, így megírtam neki smsben, hogy ennek így semmi értelme és szakítsunk. Annyit írt vissza, hogy oké.


4. 24 évesen. A pasi 22 éves volt 178 centi, mackós testalkat, sötétbarna haj, barna szem. Másfél hónapig tartott.

Szakítás oka: én szakítottam vele, mert nem törődött velem annyit amennyit én igénylek. Akkor kiderült, hogy ő is szakítani akart, hogy visszamenjen az exéhez, csak megelőztem.

kb 1 hónappal később megkeresett, hogy kidobta a csaja, és legyen szexkapcsolatunk, én nemet mondtam. Ő lequrvázott.


5. 24 évesen, 3 hétig tartott:) A pasi 195 centi magas, mackós testalkatú, zöld szemű, hosszú barna hajú (lófarokban hordta). Vele amúgy el sem jutottunk a szexig.

Szakítás oka: én szakítottam mert megláttam társkeresőn, hogy szingliként komoly kapcsolatot keresett magának.


6. 24 évesen. A férfi 20 éves, (másfél hónappal az után töltötte a 21-et, hogy összejöttünk) 190 centi magas, sötétbarna rövid haj, barna szemek, borosta, mackós testalkat.

1 hónap után megkérte a kezem, 1. évforduló előtt összeköltöztünk, és fél évre rá összeházasodtunk. Most már 4,5 éve együtt vagyunk, 2 hét múlva 3. házassági évforduló, és itt tartunk:)

2014. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- 16 éves voltam, a fiú 19. Mindkettőnknek első párkapcsolat volt. Csókig és pettingig jutottunk el. Öt hónapig voltunk együtt.

Szakítás oka: Felszállt a fejemről a rózsaszín köd, és egyre többször felidegesített a hülyeségeivel, nem ment köztünk a kommunikáció.


- 17 évesen összejöttem egy nálam két évvel fiatalabb sráccal, aki előzőleg egy nagyon jó barátom volt. Imádtam őt. Itt is pettingig jutottunk el, mentünk volna tovább is, de egy egészségügyi rendellenesség akadályozta a dolgot. Másfél évig voltunk együtt.

Szakítás oka: Megvert...


- 18 évesen megismerkedtem egy 23 éves fiúval. Három évig tartott a kapcsolatunk, vele vesztettem el a szüzességemet.

Szakítás oka: Kihűlt a kapcsolat, egy idő után már nem haladt semerre a dolog.


- 23 évesen megint egy fiatalabb sráccal hozott össze a sors, másfél évvel voltam idősebb nála. Egy évig és három hónapig voltunk együtt, de távkapcsolatban, mivel én pesti vagyok, ő meg Érsekújváron élt.

Szakítás oka: Nagyon éretlen volt, nem lehetett vele hosszabb távra tervezni.


- 24 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, ő akkor 27 éves volt. Több mint egy éve tart, augusztus óta együtt is élünk. :) Nagyon szeretjük egymást.


25/l

2014. nov. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!