Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a vallás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a vallás mennyire fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy fontos, hogy két embernek összeegyeztethető vallása legyen?

Lehet, velem van a probléma, de ha meghallom, hogy egy srác mennyire vallásos, egyből elmegy a kedvem tőle. Nem azért, mert vallásos, hanem mert ateistaként kellemetlenül érint, ha ilyenről beszélnek körülöttem, és nem szeretem a veszekedést.



2014. nov. 29. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ettől a hit szektától ment el a gusztusom egy csajtól.

Hogy képes abba a zsidó pénzlehúzó szarba járni valaki azt nem fogom fel.

2014. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minden vagyok csak nem vallásos. Aki meg fanatikus azzal nem jönnék össze. A vallás szerintem lehet undorító és szép dolog is mint (hit) amég normális keretek között csinálja valaki.
2014. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 RRR ***** válasza:
az nem árt ,ha nézeteik hasonlóak,bármi is legyen az
2014. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ki kell végezned magad mert épp itt az ideje Allah szerint, akkor tedd meg
2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ateista vagyok és én ha ilyen helyzetbe kerülök akkor próbálom őket is megtériteni és kötekedni amugy a vallás szerint sok minden helytelen amit minden nap csinálunk még a KDNP-esek is csak csalnak
2014. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Nálam kizáró ok lenne egy vallásos pasi.
2014. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem idegesítene a párom vallása, amíg nem akarná rám erőltetni és nem valami szektás, aki szerint a Föld 6 ezer éves és a Bibliát szó szerint kell venni.
2014. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztényként nem lennék együtt nem hívővel. (hívő vagyok, nem vallásos!) Szerintem ez összeegyeztethetetlen, mindkét fél részéről.
2014. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5 Ne keverd össze az ateizmust az ostobasággal.
2014. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én nem nevezem magam ateistának, de vallásos sem vagyok, úgy alapjáraton hidegen hagy a téma. a kérdés fontos viszont, mert úgy nem lehet kiegyensúlyozott, komoly, egészséges párkapcsolatot kialakítani, ahol az egyik fél teljes lényével elutasítja a vallásosságot, míg a másik elkötelezett fanatikus (bármilyen hitből való is). ez ugyanígy igaz politikai nézetekre, a világképre, gyermekvállalásra, de szerintem még az étkezés is idetartozik: olyannal összejönni, aki mondjuk vegán (semmi állati eredetű, tej, tojás, semmi) az elvei és minden hasonló alapján SEM tud igazán összeegyeztethető párkapcsolatban élni valaki olyannal, mint én (húst hússal két "pofára" :D ).


szóval annyiban fontos, hogy a kérdésben megegyezzenek. másban szerintem nem annyira. bár gondolom, ha valaki nagyon vallásos, annak az is fontos, hogy a választott párjának hasonló/ugyanolyan legyen a vallása, de ez már gondolom egyértelmű.

2014. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!