Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is egy tapló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy tapló, barom vagyok? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni és Angliában szeretném folytatni a tanulmányaimat. Szóval nagyon komoly és határozott terveim vannak a jövővel kapcsolatban. Már két éve eldöntöttem, ezért C2 nyelvvizsgát csináltam, illetve nagoyn sokat olvasok művelődök. Csak hogy szerelmes lettem. Éppen most ebben az évben... Az osztálytársam lett a legfontosabb a számomra. Mindig kedveltem, mert kedves és nagyon odaadó. Szeretem benne, hogy mindig fontosabb más számára mint saját maga. S talán ez az ő "veszte" is. Sokat beszéltem vele mostanában, mindig végighallgatott, illetve el lehetett vele beszélgetni a továbbtanulásról pedig ő nem is akar kimenni. Szép lassan beleszerettem, akkor tudatosult bennem, amikor egy magániskolába mentem felvételi elbeszélgetésre, és arra a kérdésre, h szerelmes vagyok-e rögtön igen volt a válasz.

A lényeg az, hogy 3 hónapja elvisel engem. Sokan úgy vélik, hogy kihasználom őt, csak játzsok vele. Pedig sztem az nem baj, ha most eégszen januárig nem ő a legfontosabb számomra, hanem a felvételi. Illetve h sokat olvasok, vle pedig csak ritkán törödök. Javarészt skypon beszélünk, mert nem járok suliba rendszeresen.



2014. dec. 1. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából, ha minden igaz, akkor most neki sem igazán lenne ideje a tanulás mellett nem?
2014. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Hogy a felvételi, tanulás miatt kevésbé foglalkozol vele, vagy te jössz ki Angliába, és ő otthon marad?

Nézd. Nem derült ki, hogy te a lány vagy a fiú vagy, de végül is mindegy. Ha a másik ember tudja mivel jár a felvételi, és tudja mennyit kell tanulni az meg is fogja érteni, hogy kevesebbet foglalkoztok egymással. Nyilván neki is tanulnia kell.

Ha a kérdés az, hogy mi legyen az angliai iskolával, akkor tapasztaltként, és idősebb korom lévén azt tanácsolnám, hogy tedd előre a jövődet, és szorítsd háttérbe a szerelmet. Tanulj. Ha van lehetőséged akkor Angliában tanulj. Szerelmes továbbra is lehetsz, végül is ma már akár minden nap láthatjátok egymást neten keresztül. Sőt, Angliában elég érdekesek a szünetek, így haza is tudsz menni többször is. HA fiú vagy akkor nyugodtan megmondhatod a lánynak, hogy nem kell aggódnia az angol lányok miatt. Előbb fogsz vasútmodellező lenni, mint, hogy egy angol csajjal összejöjj..Ha lány vagy hasonlóképpen ugyanez a helyzet.

2014. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Azt eldöntöttem h mindenképpen kimegyek nem maradok itthon.


Csak kicsit rosszul érzem magam. Ha belegondolok abba h a szerelmem azt támogatja h elhagyjam. S tudom h bár tényleg maradéktalanul mellettem áll, neki mégis fáj h elmegyek.

Sokszor átjöj hozzám és szinte a lelkitanácsadó szerepét tölti be. S ezért a haverjaim szerint piszkosul mázlista vagyok h elviseli a szerelmem a karierista terveim

2014. dec. 1. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Ô s tanul sokat. De én egyszerre két suliba járok szval más az életvitel. De ez neki megfelel. S a kérdés az h mit tegyek annak érdekében h azt érezze h törödök.

Tegnap elfelejtettem a szülinapját nem is mondtam neki h boldogot. Szvalegy barom vagyok ô meg kincs. A poén az h ô szóvá se tette pedig más már hisztizne. Inkább nem is mondom neki utólag

2014. dec. 1. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Lepd meg hétvégén, hogy szerelmem, tudom hogy nem köszöntettelek fel, de most megteszem.. tuti siker lenne :)


Nálunk pont fordítva van, én terveszek kimenni Németországba, ő inkább csak támogat és elfogadja, de nagyon rossz szájízzel megyek ki havonta egy hétvégére is. Úgy gondolom, hogyha egy ideje kint fogok élni, akkor kihívom őt is. Ha szeret akkor együtt lehetünk ott is, anyagi biztonságban, stb. HA velem akar lenni!

Addig pedig találkozunk. Ő tanul, én németet magolok, együtt vagyunk stb.


Szerintem ha fél éve - egy éve még együtt lesztek és kint élsz, és adott az anyagi biztonság, hívd ki magadhoz.. :)


18L

2014. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves tôled h ìrtál. Csak egy gond van. Ô Pestre akar menni egyetemre. Szóval ha ki is jönne hozzám akkor nem örökre. Én meg tuti h pokoli féltékeny leszek pedig tudom h alaptalanul. Most is az vagyok hisz egy hete nem voltam suliban. S amióta velem azóta sokan szemetvetettek rá. Szval nehéz lesz nekem is ...
2014. dec. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!