Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-fiúk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk! Mit gondoltok arról ha valaki úgy beszél a kedvesével mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a nyílt utcán tanúja voltam annak, hogy egy pasas emígyen szólt élete szerelméhez: "Fogd be a pofádat, te szemét!" Miféle dolog ez??? Ti hogyan reagálnátok? Mit gondoltok erről?

2014. máj. 29. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem normálisak, ha nem bírjak egymast minek vannak együtt?
2014. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En nem szoktam igy beszelni a kutyammal :-/ Olyanokat szoktam mondani neki, hogy jo kutya, ne ugordj ram, hol a cica? Csipd meg! Gyere ide.
2014. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
néha én is mondtam pár olyan szót barátnőmhöz hogy ha azt valaki elcsípi akkor engem elküldenek a halál fa*zára hogy beszélhetek vele így, de én figyeltem hogy ne mások előtt mondjam neki illetve csak ilyen poénos kötekedésből és barátnőm mindig vette a lapot, én ilyeneket mondtam (húzz már odébb kutya, ne ugass fölfele) de általában vissza is kaptam, de tényleg nem komolyan :) de ha valaki mások előtt is így beszél vele, illetve állandóan és komolyan gondolja az egy paraszt és a csajnak ott kelene hagyni a pics*ba
2014. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy csak szerepjátékot játszanak. :) De ha nem, akkor mentális problémákkal küzdenek.
2014. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik nő azt hagyja (ha nem poén), az meg is érdemli, de fordítva is, szóval a férfi is, ha a nője vegzálja így . Mi a vőlegényemmel poénból néha húzzuk egymást ilyenekkel - mondjuk az is igaz, hogy nem nyilvános helyen.
2014. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Nos nekem csak egyetlen egyszer mondana ilyet valaki.

Utána maximum magázódhatnánk, ha egyáltalán megismerném az utcán. Egy ilyen beszólás nagyon rongálja az arcmemóriámat.

2014. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban három típust láttam eddig (ahogy láttam, említették is korábban):


1: viccelődés, szerepjáték. Egyik haverom és a barátnője egyfolytában így beszélnek egymással, olykor facebook üzenőfalon is így oltják egymást. Nyilvánvalóan csak poénból és polgárpukkasztásból csinálják, de ha csak elhaladnak melletted és egy foszlányt csípsz csak el, akár komolyan is veheted.


2: van, akinél ezek csak szavak. Sok embernek az is sok volt, ahogyan én a feleségemhez szóltam, pedig én aztán tényleg tisztelem a feleségem, nem ártanék neki sohasem, mégis a minket felszínesen ismerők meg voltak győződve, hogy egy mocskos tahó módjára viselkedem vele.


Egy jó barátomnak pl a családja volt hasonló: simán volt, hogy közölte az anyjával, hogy "le lehet ám kopni a g**ibe", vagy éppen lazán mutogatta egy bizonyos ujját anyukának, amiken a mutter csak röhögött. A poén az, hogy kevés embert láttam, aki ennyire tisztelné a szüleit, mert soha nem bántotta volna meg őket, soha nem hazudott, vagy volt önző a szüleivel szemben, soha nem panaszkodott rájuk társaságban, amiket viszont szinte minden illedelmes, "tisztelettudó" gyerek magától értetődően megtesz. Egyszerűen csak náluk a szavakkal szemben más volt megengedett, ami ugyan sokaknál kiveri a biztosítékot.


3: és igen, a legnyilvánvalóbb típus, amikor az egyik félnek annyira nincs semmi önbecsülése sem, hogy mindezt eltűri, mert azt gondolja, neki ez jár, neki ezt is meg kell becsülnie. Azonban itt is érdemes belegondolni, hogy ez sem a szavakról szól, nem kell ehhez ilyen vulgárisan megnyilvánulni. Találkoztam én olyan párral, akik egy csúnya szót ki nem ejtettek egymás jelenlétében, de a csaj felhívta a srácot, hogy hozzon neki cigit, aki ezt meg is tette, majd találkozáskor a csaj köszönés helyett csak tartotta a markát a cigiért, mint valami csicskának.


Ami mindhárom csoportban közös tanulság szerintem, hogy a tisztelet nem a szavakban, hanem a szavakat formáló szándékban és az azt megalapozó tartalomban nyilvánul meg. Ahogy a cimborámat is említettem, szemrebbenés nélkül elküldte az anyját a büdös p1csába, akár szó szerint, mégsem láttam soha egyetlen olyan momentumot sem tőle, mint pl az utolsó példában említett csaj flegma viselkedése.

2014. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Synesztro ***** válasza:
26/F Nekem a vt főnököm jut róla eszembe, aki a párjával beszélt így, de az nem is volt túl meglepő, nem szerette a csajt, csak tettszett neki, hogy a csaj szüleinek (állítólag maffia ügyletekből) maradt nem kevés pénze, amit ő szépen ki is szipojozhatott.:S (a csaj szüleit egyébként valóban elrabolták úgy 5éve, és brutálisan meggyilkolták, de ez nem a tárgyhoz tartozik.) Csalta is ahol csak érte, most meg otthagyta:S:S:S Elég szemét dolog, szívem szerint szájon is vertem vna, de mivel a főnököm volt nem tehettem meg, egyszer szólaltam csak fel miatta, hogy muszáj így beszélned a pároddal? Mire letolt, hogy mit képzelek magamról, hogy beleszólok, jó hogy azt nem akarom megszabni neki, hogy milyen pózban húzza meg esténként:S:S:S Vannak t.tvek is az állatvilágban, és az emberien is sajnos erre csak ezt tudom mondani:S:S:S:S
2014. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent gondolhatnék, ez kevés így.
2014. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!