Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt felejt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt felejt el valaki egy jó barátot, esetleg egy szerelmet, akivel regebben minden nap beszélt? Tizenévesekről van szó.

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Soha nem felejti el. Úgy egy év után jön el az az idő, amikor már tényleg úgy érzi, hogy nem fáj az elvesztése. De örökké emlékezünk mindenre... És a rosszabb pillanatokban évekkel később is kibuggyanhat belőlünk a fájdalom, hogy Ő pont miért hagyott el akkor...

L/18

2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerelem. mi 2 évig voltunk együtt. 4 hónap után volt az, hogy bűntudat nélkül kellemesen tudtam flörtölgetni. Előtte szinte megcsalásnak éreztem, pedig már nem voltunk együtt.
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16 évesen ismertem meg egy lányt. most 30 vagyok és még mindig sokat gondolok rá.
2014. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokmindentől függ. Mióta tart, mennyire komoly, mennyit látják egymást. Én is ilyen helyzetben vagyok most, de jelenleg úgy érzem, nem fog menni, minden nap látom. 16/f
2014. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6nap 14óra 37perc 42másodperc
2014. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan,ahogy az első válaszoló írja. Sajnos tapasztalatból mondom. Tényleg nem lehet elfelejteni,legfeljebb nem minden nap gondolsz majd rá.
2014. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom (én férfi, ő lány, igaz már huszonévesek voltunk), 1-2 évig jó volt, aztán annyi lett a barátságnak. Nem sok barátom volt és van az életben, azthiszem ő volt a legjobb barátom, még meg nem változott. Ennek volt két éve. A mai napig nem tudom elfelejteni a közös élményeket, nem tudom valaha elteleik-e majd úgy egy hét vagy hónap, hogy ne gondoljak rá.
2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha kellőképpen viharosan váltok el, akkor a jó idők már csak nagyon nagyon ritkán jutnak eszedbe :) mi nagyon csúnyán váltunk el 3 év együttlét és egy év együttélés után, és ha eszembe is jut, akkor is csak a negatívumok, és az, hogy mennyivel jobb nekem nélküle. persze ehhez is kell egy lelkiállapot. nekem is vannak néha rossz napjaim.
2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Tévedtem.

Soha az életbe nem fogod elfelejteni, akivel mindennap beszéltél.

könnyeimmel küszködök, nincs most senkim, pedig már háromnegyed éve nem vagyunk együtt és rosszban is váltunk el. mégis őt érzem a biztonság megtestesítőjének.. úgy átölelném

2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 maniman válasza:
Nekem volt egy lány barátom, nekem tetszett de nem mondtam el, sosem jártunk (még) :D több mint egy éve nem láttam és csak néha beszélek vele Facebookon, vagy pár havonta pár percet telefonon. És még mindig sokat gondolok rá. Szóval szerintem sosem felejted el, vagy ha igen akkor jó pár év múlva.
2015. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!